MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet

O BODY klinice plastické chirurgie Brno

BODY klinika se již řadu let řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie, a to především díky vysoce kvalitnímu personálnímu obsazení. Zákroky na klinice realizují pouze zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům. Na Body klinice působí plastičtí lékaři, kteří se specializují na operace prsou, liposukce a úpravy očních víček.

Výbavou i zavedenými standardy klinika splňuje nejpřísnější světové normy, které jsou platné pro klasické nemocnice. To je velice důležité pro zdárný průběh operce a bezpečnost Vás, klientek. V případě nečekaných komplikací můžete využít nonstop telefonickou linku, prostřednictvím které Vám pomůžeme Vaši situaci řešit.

Tisíce úspěšných operací, tisíce spokojených klientek - tato čísla hovoří samy za sebe.

Sedm důvodů pro BODY kliniku

  1. Mnoholetá zkušenost certifikovaných plastických chirurgů.
  2. Tisíce úspěšných operací.
  3. Osobní a lidský přístup celého personálu.
  4. Špičkové vybavení sálu pro Vaši maximální bezpečnost.
  5. Lékař 24 hodin denně – non stop péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice.
  6. Největší zkušenosti s plastikou prsů v ČR.
  7. Příznivé ceny.

Body klinika je umístěna na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči. V prvním patře se nachází komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Za součást bezchybné komplexní péče považujeme používání ověřených a kvalitních zdravotních prostředků a materiálů. Pro rychlejší hojení ran a jizev si některé z nich můžete zakoupit přímo na recepci kliniky. Zde Vám nabídneme i široký sortiment lipoprádla a zdravotních kompresních podprsenek.

V objektu se také nachází penzion pro pacienty, kteří vyžadují delší hospitalizaci nebo jej lze využít pro doprovod pacienta po dobu hospitalizace. Pacienti mohou k zaparkování vozu využít podzemní garáže po celou dobu hospitalizace.

V případě jakýchkoli odborných dotazů se můžete obrátit na naše specialisty, rádi Vám pomůžeme. Váš tým Body kliniky

Fotogalerie