MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet

Další služby BODY kliniky plastické chirurgie Brno

Non stop telefonní linka

V případě nečekaných komplikací můžete využít nonstop telefonickou linku +420 604 525 035, prostřednictvím které Vám pomůžeme Vaši situaci řešit. Kdykoliv budete potřebovat, jsme připraveni Vám odborně pomoci.

Výběr ideálního implantátu pomocí sizerů

Našim pacientkám nabízíme možnost definitivního výběru implantátu až v průběhu operace, kdy operatér zjistí pomocí speciálních zkušebních implantátů (sizerů), který typ a velikost je optimální. Rozmezí velikosti je domluveno s pacientkou předem v rámci konzultace. Tuto službu můžeme nabídnout našim pacientkám jako jedni z mála, díky vlastnímu rozsáhlému skladu prsních implantátů.

Ubytování pro doprovod či v případě delší hospitalizace klienta

V objektu kliniky se také nachází penzion pro pacienty, kteří vyžadují delší hospitalizaci nebo jej lze využít pro doprovod pacienta po dobu hospitalizace.

Apartmány jsou vybaveny obývacím pokojem, kuchyňkou a sociálním zařízením, vše v moderním provedení. K dispozici jsou pro návštěvníky podzemní garáže přímo v budově a také zdarma připojení k internetu.

Parkování v objektu kliniky

Pro klienty kliniky je zajištěno parkování přímo v podzemní garáži v budově kliniky. Pacienti mohou toto kryté parkoviště využít po celou dobu hospitalizace.

Zákroky na splátky

Pro klienty Body kliniky plastické chirurgie možnost půjčky například u Raiffeisenbank .

Raiffeisen Bank nabízí tzv. Rychlou půjčku:

  • půjčka od 20 000 do 500 000

V případě Vašeho zájmu navštivte pobočku Raiffeisenbank nebo si zavolejte pro více informací:

 

Raiffeisenbank a.s.

Česká 12, Brno
Tel.:517 545 003 nebo 517 545 005
www.rb.cz