MUDr. Pavel Holuša
MUDr. Ivo Menšík
MUDr. Hana Zimovčáková
MUDr. Zdeněk Herzan

 

Dokážeme uskutečnit
Vaše sny

Logo Bodyestet

Online poradna

Správná volba lékaře a kliniky je základem pro Vaši spokojenost s provedeným výkonem. Pokud jste se rozhodli pro Body kliniku plastické chirurgie v Brně, dostáváte vysokou odbornost lékařů podloženou bezmála 25-ti lety zkušeností v oboru plastické chirurgie.

Zeptejte se odborníkůSouhlasím se zasíláním obchodních sdělení.* povinné údaje


Filtrovat

Poslední dotazy

02. 04. 2014 |

Kdy je vhodná mezoterapie

Zaujala mne metoda mezoterapie, chtěla bych se zeptat zda je tento zákrok vhodný pro vyhlazení nosoretních rýh a zpevnění kontur obličeje ( v oblasti brady a povislé spodní partie obličeje).

Vždy je nutná osobní konzultace, při které se posoudí stav kůže. Záleží na hloubce a typu vrásek i stávající pevnosti pleti. Mezoterapie je ošetření vhodné ke zvýšení hydratace kůže a lehkého zpevnění, kdy se nezasíťovaná kyselina hyaluronová injekčně aplikuje do pleti. Pleť je lépe hydratovaná a získá pružnost. Ideální je podstoupit ošetření před létem či po letní sezoně.

02. 04. 2014 |

Režim po augmentaci

Za jak dlouho po augmentaci s modelací je možný pobyt v bazénu a sauně?

Tyto aktivity lze provádět až po úplném zhojení jizev a usazením implantátů, doporučujeme dodržet minimálně 6 týdnů klidový režim bez vykonávání těchto aktivit.

28. 03. 2014 |

Efekt frakčního laseru

Jak dlouho vydrží efekt ošetření frakčním laserem? Pokud bych po vyprchání účinku nechtěla v ošetření pokračovat, jak bude pleť vypadat? Když podstoupím zákrok v dubnu, mohu se v létě opalovat bez omezení?

Efekt zákroku je individuální (přibližně v rozmezí cca ). Zákrok funguje tak, že laserový paprsek působí v hloubce dermis, kdy aktivuje novotvorbu kolagenních vláken, tím dochází k hydrataci pleti, pleť se omladí a stárne od mladšího bodu. Po ošetření laserem je nutné pleť chránit před působením slunečních paprsků minimálně po dobu 6 měsíců. Ideálním obdobím pro frakční laser je období podzim nebo zima.

03. 01. 2014 |

Povislá prsa po zhubnutí?

Slyšela jsem,že když po zvětšení prsou zhubnu, tak jsou pak prsa povislá? Je to pravda? Jaké máte zkušenosti?

Velmi záleží na samotném hubnutí – pokud budete hubnout pomalu a budete při tom cvičit, většinou nedojde k žádné viditelné změně tvaru prsou.

24. 11. 2013 |

Zvětšení prsou tukem

Velmi mne zaujal zákrok zvětšení prsou vlastním tukem, ale vážím 48 kilo, tak se chci zeptat, zda bych mohla zákrok podstoupit i při své váze.

Je těžké to posoudit na dálku - nevíme jestli je možné někde na vašem těle tuk odebrat. Záleží také na Vaší výšce a celkové tělesné konstituci. Pokud máte zájem, objednejte se prosím na osobní konzultaci k MUDr. Menšíkovi.

23. 10. 2013 |

Rozsáhlá pigmentace

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte pozitivní výsledky s odstraněním rozsáhlé pigmentace v obličeji a jakou metodou. Ráda bych si objednala konzultaci.

Dobrý den, doporučuji osobní konzultaci s dermatoložkou MUDr. Jakubíkovou, která Vás vyšetří, podrobně s Vámi vše probere, posoudí stav kůže, typ a rozsah pigmentací a navrhne Vám léčbu dle konkrétních zjištění..

11. 04. 2013 |

Jak vybrat správný profil implantátu?

Dobrý den,chci se zeptat podle čeho si mám vybrát správný profil implantátu? Přemýšlím nad středním nebo vysokým.

S konkrétním typem implantátu (včetně profilu a velikosti) Vám fundovaně poradí pouze specialista - tedy plastický chirurg. Ten dle Vaší tělesné konstituce je schopen určit, který implantát bude pro Vás nejvhodnější a doporučí Vám jej. Potřebná je však osobní konzulatce, protože se na výsledném vzhledu poprsí podílí řada faktorů, také je důležité předem popsat Vaše očekávání - zda chcete aby byla změna výraznější nebo preferujete přirozenější vzhled.

01. 09. 2012 |

Jaké jsou čekací lhůty ke konzultaci?

Jaké jsou čekací lhůty ke konzultaci?

Čekací lhůta ke konzultaci je 2 týdny až několik měsíců - dle zvoleného lékaře.

31. 08. 2012 |

Je cena, kterou se dovím při konzultaci konečná?

Je cena, kterou se dovím při konzultaci konečná?

Ano, vše potřebné je již v těchto cenách zahrnuto, pokud se např. operace nečekaně protáhne, cena se nezvyšuje, je pevná.

27. 08. 2012 |

Jak je možné objednat konzultaci?

Jak je možné objednat konzultaci?

Konzultace probíhají vždy na základě telefonické domluvy na čísle mobilního telefonu +420 604 525 035 nebo pevné linky +420 549 213 660. Klientky nebo klienti jsou zváni na dohodnutý čas, aby se zamezilo dlouhému čekání.


Stránka

1 2 3 4