Aktuálně - opatření související s epidemií koronaviru

Zdraví našich pacientů je pro nás vždy na prvním místě.


Proto jsme s ohledem na aktuální situaci kolem onemocnění COVID-19 nuceni zavést přechodná preventivní a adekvátní opatření:

  • od 14.4. 2020 opět zahajujeme ambulantní provoz a provádíme ambulantní operace za přísných hygienických opatření
  • pokud nedojde k celkovému zhoršení epidemiologické situace v ČR, tak od 20.4.2020 opět začneme provádět operace v celkové anestézii spojené s hospitalizací na naší klinice taktéž za přísných hygienických opatření
  • zákroky, konzultace a kontroly zahraničních pacientů přeobjednáme na pozdější termíny
  • prosíme pacienty, kteří mají příznaky koronaviru (zvýšená teplota, kašel, dušnost), vrátili se z rizikových zemí s vyšším výskytem tohoto onemocnění, byli v kontaktu s osobou, která později koronavirem onemocněla nebo jsou sami v karanténě, aby na naši kliniku zavolali a přeobjednali se na pozdější termín
  • z nařízení vlády jsou do odvolání zakázány návštěvy v nemocnicích, tedy i na naší klinice
  • při návštěvě naší kliniky Vás požádáme o souhlas se změřením teploty, o desinfekci rukou, vybavíme Vás ústenkou a také Vás už na recepci požádáme o informace ohledně Vašeho zdravotního stavu atd.


Prosíme Vás, abyste nás omluvili za tato opatření, chceme chránit Vaše i naše zdraví.

Co nás vede k preventivním opatřením? Jaká rizika vyplývají, pokud podstoupíte operaci v období epidemie?

  • Pacient, který je v počáteční fázi onemocnění koronavirovou infekcí, nemusí mít týden až dva žádné příznaky. V této době však přenáší infekci na lidi ve svém okolí.
  • Běžné předoperační vyšetření koronavirus neprokáže.
  • Každá operace v narkóze je zátěž pro organizmus. Pokud po operaci vypukne infekce koronavirem naplno, může mít mnohem vážnější průběh než u osoby, která žádný náročný zákrok nepodstoupila a je v „plné" kondici.


Budeme Vás nadále průběžně informovat o aktuální situaci na Body klinice prostřednictvím našich webových stránek, facebooku atd. Pokud potřebujete jakoukoli radu, prosím, obraťte se telefonicky nebo emailem na naši recepci, rádi s Vámi vše probereme a doporučíme individuálně nejvhodnější řešení, event. přeobjednání termínů.

 

Všem klientkám, kterým jsme z výše uvedených důvodů byli nuceni přesunout termín zákroku nabízíme alespoň drobnou kompenzaci. Bude možné si zvolit mezi předoperačním vyšetřením u nás na klinice zcela zdarma nebo aplikaci Botoxu do jedné části obličeje se slevou 50 %. Vaši volbu stačí nahlásit při objednání nového termínu nebo alespoň několik dnů před novým termínem operace na naší recepci.

 

Děkujeme za pochopení.
Vaše Body klinika