Aktuální informace z kliniky

17/3
2021
30/4
2021

Vážené klientky, vážení klienti
na základě rozhodnutí vedení naší kliniky vám s radostí oznamujeme, že lze opět s platností od 22. 3. 2021 provádět veškeré plánové operativy v celkové anestezii i dlouhodobější hospitalizace. Provádíme také široké spektrum lokálních zákroků, veškeré kontroly i konzultace.

Pro výkony v celkové anestezii je i nadále vyžadován negativní antigenní nebo PCR test na COVID-19, ne starší než 48 hodin. Pro ty z vás, které/kteří máte podstoupit výkon v lokální anestezii NEBUDEME VYŽADOVAT PCR/antigenní test, AVŠAK bude nutné doložit originálním laboratorním dokumentem, že jste onemocnění COVID-19 prodělali před méně než 90-ti dny ANEBO máte minimálně 14 dní po ukončeném očkování, což doložíte vašim OČKOVACÍM CERTIFIKÁTEM. V ostatním případech bude i nadále požadován negativní PCR nebo antigenní test na COVID-19.

A protože si uvědomujeme, že v současné situaci není snadné dostat se ze dne na den k testování na veřejně přístupných místech, nabízíme vám proto možnost testování antigenními testy v den výkonu na naší klinice. Vzhledem k tomu, že naše klinika není smluvním partnerem zdravotních pojišťoven, je toto vyšetření zpoplatněno částkou 200 Kč.

U konzultací, kontrol nebo drobných ambulantních výkonů prováděných na ambulanci testy na COVID-19 vyžadovány nebudou.

O aktuální situaci, případných změnách nebo přijatých opatřeních vás i nadále budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek a na sociálních sítích.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Vaše BODY klinika