BODY KLINIKA oslaví 20 let

8/12
2022
31/1
2023

BODY KLINIKA oslaví v květnu v roce 2023 úžasných 20 let působení na trhu! Slavte s námi a vyhrajte!

U příležitosti tohoto jubilea jsme pro Vás (naše pacienty a pacientky) připravili soutěž, ve které bude hlavní výhrou poukaz v hodnotě 20.000,- Kč, jako odměna za projevenou přízeň, který bude výherce, případně jím obdarovaná osoba, oprávněn uplatnit k úhradě dalšího zákroku u nás, či jiných doplňkových služeb BODY kliniky!

Podmínkou účasti v soutěži je podstoupení chirurgického zákroku v plné anestezii během doby trvání soutěže. Každý klient pak bude automaticky zařazen do slosování!

Soutěžní akce bude probíhat v období od 1. 1. 2023 do 30. 4. 2023 na území České republiky.

BODY klinika se již řadu let řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie, a to především díky stabilnímu vysoce kvalitnímu personálnímu obsazení. Můžete se spolehnout, že na Body klinice se o vás postarají jedni z nejzkušenějších plastických chirurgů. Naši lékaři provádí celé spektrum estetických zákroků, jsou vyhledávanými odborníky zejména na plastické operace prsou, liposukce, facelift, abdominoplastiku, operace nosu či úpravy očních víček. Poskytnou Vám však profesionální služby i v oblasti anti-aging medicíny, zvětšení rtů, vyhlazení vrásek, sjednocení pleti, ošetření jizev, apod.

Všeobecné podmínky soutěže ke stažení.