BODY KLINIKA ROZDÁVÁ RADOST

22/2
2021
31/3
2021

Štíhlejší či pevnější kontury? Plnější prsa nebo naopak zmenšit příliš bujné tvary? Nebo už vás také nebaví jen tak sedět u televize a říkáte si, že to chce změnu? A protože rádi u nás v BODY klinice rozdáváme radost, nabízíme vám jedinečnou příležitost na splnění vašich snů s dárkovým poukazem v hodnotě 1500,- Kč! Seznamte se s podmínkami naší akce a začněte si plnit váš sen!

JAK POKRAČOVAT KDYŽ CHCI DÁRKOVÝ KUPON?

Stačí jen kontaktovat naši recepci, domluvit si konzultaci a v období od 8.2. až do 31.3. 2021 si závazně objednat vámi vysněný zákrok (*níže naleznete jen malý okruh zákroků, kterých se akce NETÝKÁ).

Dárkový poukaz v hodnotě 1500,- Kč dostanete vyplněný osobně na recepci BODY kliniky po uzavření vaší závazné objednávky zákroku s vyznačenou dobou platnosti.

RECEPCE KONTAKTY
Telefon: 604 525 035 nebo 549 213 660
E-mail: info@bodyestet.cz

Podmínky akce

  • poukaz získáte pouze v období od února až do 31.3. 2021 za závazně uzavřenou (uhrazenou) objednávku k zákroku (*níže naleznete jen malý okruh zákroků, kterých se akce NETÝKÁ)
  • poukaz je platný 6 měsíců od data vystavení (datum jeho vystavení zapíší sestřičky na každý poukaz v den závazné objednávky zákroku na recepci kliniky, včetně jeho avizované hodnoty, tj. 1500,- Kč). Platnost poukazu znamená, že daný zákrok musíte vybrat ve lhůtě 6 měsíců od data vystavení, například pokud bude poukaz vystaven 31. 3. 2021 je nejzazší termín stanového zákroku a uplatnění slevy 31.9.2021. Pak poukaz propadá bez náhrady. Pokud si stanovený termín pro uplatnění kuponu přeobjednáte na základě vlastní žádosti po tomto termínu (tj. od 1.10.2021) poukaz nebude možné uplatnit.
  • poukaz můžete uplatnit VY SAMA/SÁM na uhrazení zbylé částky vybraného zákroku, včetně předoperačního vyšetření nebo jej můžete VĚNOVAT komukoli blízkému, o kom víte, že by ho rád v tomto období využil. V případě darovaného kuponu osobě blízké (rodina, kamarádi atd.) je možné, aby byl kupon využit i na úhradu zálohy nebo konzultace.

ZÁKROKY, KTERÝCH SE AKCE NETÝKÁ, a na které neobdržíte poukaz:

  • ošetření jizev,
  • chirurgické odstranění znamének aj. malých útvarů na pleti nebo kůži, včetně podkožních tukových útvarů a cyst
  • mezoterapie,
  • plasmaterapie,
  • laserové ošetření pleti,
  • vyhlazení vrásek a
  • omlazení obličeje výplněmi

CHCI ZÍSKAT DÁRKOVÝ POUKAZ

Všechna pole označená * jsou povinná.
Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde