ČERVEN S BODY KLINIKOU a HOSPITALIZACÍ ZDARMA!

29/3
2021
26/4
2021

BODY klinika přichází se speciální akcí pro ty z vás, které/kteří u nás podstoupíte v průběhu měsíce června zákrok spojený s hospitalizací.

Až na celé dva dny můžete získat ZDARMA prvotřídní zdravotnickou péči na naší klinice, a tak během pobytu ušetřit až 8500 Kč! Nenechte si ujít bezplatný nadstandardní komfort spojený s vysoce profesionální zdravotnickou péčí!

Podmínkou akce je závazná a uhrazená objednávka na operaci plánovanou a provedenou v měsíci červnu 2021, sjednaná od 1.4.2021 do vyčerpání operačních termínů.

Kontaktujte nás včas, abychom stihli zarezervovat váš konzultační termín. Rezervace operačního termínu bez předchozí konzultace s lékařem není možná.

Team Body kliniky

 

CHCI HOSPITALIZACI ZDARMA

Všechna pole označená * jsou povinná.
Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde