Setkání s MUDr. Ivo Menšíkem PhD. v Body klinice

24/2
2021
26/2
2021

Váháte navštívit špičkového plastického chirurga a svěřit se mu se svou představou o vytoužené změně? Běžně nemáte čas nebo chuť investovat peníze do konzultací? Potkejte se s naší chirurgickou TOPSTAR - MUDr. Ivo Menšíkem PhD. a konzultujte s ním vaše téma zdarma.

 

Aktuální info:
Vypsaný termín akce byl již obsazen. Případným dalším zájemcům se snažíme vyhovět. Kontaktujte prosím naši recepci.
Pokud si po konzultaci objednáte termín zákroku a uhradíte zálohu, bude pro Vás i nadále tato konzultace ZDARMA! Těšíme se na Vás!

BEZPLATNÁ KONZULTACE ZDARMA POUZE V TERMÍNU OD 24.2. - 26.2. 2021

Ano, je tu pro vás časově limitovaná nabídka platná na 3 dny v období brněnských jarních prázdnin (od 24. 2. - 26. 2. 2021), kdy si můžete BEZPLATNĚ zajistit termín a příjemně strávit čas s naším úžasným panem doktorem Menšíkem.

JAK NA TO?

Je to jednoduché. Kontaktujte naši recepci telefonicky nebo emailem a zavčas si rezervujte termín! Neváhejte dlouho, termíny se rychle plní aneb kdo dřív přijde, ...... Těšíme se na Vás!

RECEPCE KONTAKTY
Telefon: 604 525 035 nebo 549 213 660
E-mail: info@bodyestet.cz

 

CHCI BEZPLATNOU KONZULTACI

Všechna pole označená * jsou povinná.
Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde