31/5
2018
Augmentace prsou v srpnu se slevou! Objednejte si konzultaci právě teď!

Přemýšlíte o zvětšení prsou implantáty nebo jejich výměně? Zatím nemáte termín konzultace? Nevadí, právě pro vás jsme připravili letní SLEVU 10.000 Kč na zvětšení prsou implantáty, výměnu prsních implantátů nebo modelaci prsou s vložením implantátů. Sleva 10.000 Kč se vztahuje na uvedené zákroky provedené v srpnu 2018 na Body klinice, které jsou kompletně sjednané po 1.6. 2018...

Jak slevu získat?

Pokud chcete letní slevu využít, objednejte si NYNí termín konzultace, nahlaste kód: BODY2018 a zajistěte si srpnový termín zákroku. Body klinika se na operace prsou specializuje, zákroky provádějí zkušení plastičtí chirurgové s vynikajícími referencemi. V rámci akční letní nabídky se můžete objednat k MUDr. Menšíkovi nebo MUDr. Zimovčákové. Na Body klinice používáme výhradně implantáty nejvyšší kvality - značku Mentor, se kterou máme již řadu let vynikající zkušenosti.

Chci konzultaci!

V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na tel. 549 213 660. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami ani akčními nabídkami. Podmínkou čerpání slevy je realizace zákroku v měsíci srpnu 2018. Nabídka platí do naplnění kapacity. Slevu nelze čerpat zpětně.