MUDr. Ondřej Šedivý

Atestovaný plastický chirurg

MUDr. Ondřej Šedivý je atestovaný plastický chirurg s praxí v estetické plastické chirurgii, rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii, chirurgii ruky a replantační chirurgii.

oblast zaměření: Plastická chirurgie

MUDr. Ondřej Šedivý je atestovaný plastický chirurg s praxí v estetické plastické chirurgii, rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii, chirurgii ruky a replantační chirurgii.

Promoval v roce 2011 na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se již během studia seznamoval s oborem plastické chirurgie na Klinice plastické chirurgie FN Královské Vinohrady a absolvoval i zahraniční odbornou stáž na Oddělení plastické chirurgie ve Vajira Hospital v Bangkoku.

Po ukončení studia pracoval jako všeobecný chirurg v Kolínské nemocnici a od roku 2013 působí v oboru plastické chirurgie. Nejprve na Oddělení plastické chirurgie ve FN Hradec Králové jako sekundární lékař a odborný asistent na Katedře chirurgie a od roku 2020 pracoval na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u sv. Anny v Brně, kde byl vedoucím lékařem oddělení a součástí týmů specializujících se na rekonstrukční chirurgii prsou po onkologických onemocněních, mikrochirurgii a replantační chirurgii. Podílí se také na pregraduální výuce chirurgie a plastické chirurgie studentů LF MU. Od roku 2023 působí v i u nás v Brně na Body Klinice, kde se věnuje širokému spektru estetických výkonů především v oblasti obličeje, prsou a břicha včetně kombinovaných výkonů.Je členem Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP a pravidelně se aktivně účastní domácích i mezinárodních kongresů plastické chirurgie a chirurgie ruky, aby díky nejmodernějším technikám a postupům dosáhl u svých pacientů těch nejlepších výsledků.

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

Volejte
+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.