Penzion

V objektu se také nachází penzion pro pacienty, kteří vyžadují delší hospitalizaci nebo jej lze využít pro doprovod pacienta po dobu hospitalizace. Pacienti mohou k zaparkování vozu využít podzemní garáže po celou dobu hospitalizace.

Penzion Body je součástí komplexu Body kliniky plastické chirurgie. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, připojení k internetu, TV a je možné využít i kuchyňský koutek. K dispozici jsou pro návštěvníky také podzemní garáže přímo v budově. 

Typy apartmánů

Apartmán STANDARD

Apartmán STANDARD

Pokoj je zařízen dvěma oddělenými lůžky, konferenčním stolkem, vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Na pokoji je televize se satelitními programy i připojení na internet.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami. Součástí kuchyňky je základní vybavení, včetně mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a lednice.

Ceník
   
Počet osob Cena (Kč)
1 osoba 1.000,- Kč
2 osoby  1.500,- Kč

Parkování 100,- Kč/ den

Apartmán FAMILY

Apartmán FAMILY

Jde o dva samostatné dvoulůžkové pokoje, vybavené každý vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a připojením na internet. Kuchyňka je vybavená mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí i lednicí.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.

Ceník
   
Počet osob Cena (Kč)
3 osoby  1.800,- Kč
4 osoby  2.200,- Kč

Parkování 100,-Kč/den

Apartmán Family+

Apartmán Family+

Apartmán s terasou, umístěný v podkroví s výhledem na Špilberk, je vybavený manželským lůžkem a rozkládací sedací soupravou s dvojlůžkem. Pokoj má přípojku na internet i televizi se satelitním příjmem.

Součástí apartmánu je vybavený kuchyňský kout s elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Koupelna se sprchovým koutem, bidetem, umyvadlem, toaletou a základními hygienickými potřebami.

 

Ceník
   
Počet osob Cena (Kč)
1 osoba 1.500,- Kč
2 osoby 1.700,- Kč
3 osoby ( z toho 1 na přistýlce) 2.300,- Kč

Parkování 250,- Kč/den