Body klinika
se představuje

abspielen

BODY klinika se již řadu let řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie, a to především díky vysoce kvalitnímu personálnímu obsazení. Můžete se spolehnout, že na Body klinice se o vás postarají jedni z nejzkušenějších plastických chirurgů. Specializaci kliniky do velké míry předurčila osobnost MUDr. Pavla Holuši a jeho výjimečné znalosti a zkušenosti s plastikou prsů. Dnes je plastická operace prsou silnou doménou všech našich operatérů. Naši lékaři provádí celé spektrum estetických zákroků, jsou vyhledávanými odborníky zejména na plastiku poprsí,  liposukce, facelift, abdominoplastiku, operace nosu či úpravy očních víček.

7 důvodů, proč zvolit Body kliniku

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

Prohlédněte si naše prostory

Specialisté Body kliniky

Zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní lékaři, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Špičková výbava

 

Výbavou i zavedenými standardy klinika splňuje nejpřísnější světové normy, které jsou platné pro klasické nemocnice. To je velice důležité pro zdárný průběh operace a bezpečnost vás, klientek. V případě nečekaných komplikací můžete využít nonstop telefonickou linku, prostřednictvím které vám pomůžeme vaši situaci řešit. 

 

Kvalitní zdravotnické materiály

 

Za součást bezchybné komplexní péče považujeme používání ověřených a kvalitních zdravotních prostředků a materiálů. Spoléháme se na osvědčené CE certifikované materiály od prověřených výrobců, včetně pečlivě zvolených výrobců prsních implantátů té nejvyšší kvality.

Napsali o nás

Veronika Machová podstoupila plastickou operaci poprsí na Body klinice

Veronika Machová podstoupila plastickou operaci poprsí na Body klinice

blesk.cz, 16. 1. 2015

Sympatická kráska Veronika Machová, Česká Miss World 2010 se po mateřství rozhodla pro plastickou operaci prsou. Vybrala si brněnskou Body kliniku plastické chirurgie, která se specializuje na plastické operace prsou.

S operatérem MUDr. Ivo Menšíkem vybrali anatomické prsní implantáty Mentor, aby výsledný vzhled působil maximálně přirozeně. Jak byla Veronika Machová s výsledekm operace spokojena po 14 dnech si můžete přečíst zde . Prohlédnout si můžete také fotogalerii.

Co se stalo s jejími silikony po dvou těhotenstvích? Krásná Klára Medková to prozradila

Co se stalo s jejími silikony po dvou těhotenstvích? Krásná Klára Medková to prozradila

super.cz, 28. 1. 2013

Modelku Kláru Medkovou (29) už téměř na přehlídkových molech nevídáme. Věnuje se svým dvěma synům, které má s manželem, fotbalistou Radkem Kováčem. S ním také občas nafotí reklamní snímky.

Naposledy to bylo pro kalendář. Proč ale pouze s ním? "Je to shoda okolností, že dostáváme společné nabídky. Já bych se nebránila ani jiným zakázkám. A Radkovi by určitě nevadilo, kdybych fotila s jiným mužem," je přesvědčená Klára. O žárlení u nich nemůže být ani řeč, když museli přestát manželství na dálku, když hrál Radek za švýcarskou Basilej.

"Teď už ho mám ale blízko, hraje za Liberec, tak fungujeme víc jako rodina," svěřila Super.cz Klára, která přemýšlí o tom, že by si s manželem pořídili ještě třetí dítě. Nás zajímalo, jak minulá dvě těhotenství přestály její silikonové implantáty.
Valná část silikonových krásek totiž musí po porodu a kojení na úpravu poprsí. "Já měla asi dobrého plastického chirurga, takže jsem na žádnou úpravu nemusela a prsa pořád drží," prozradila Medková.

Odkaz na článek a video.

 

Penzion

V objektu se také nachází penzion pro pacienty, kteří vyžadují delší hospitalizaci nebo jej lze využít pro doprovod pacienta po dobu hospitalizace. Pacienti mohou k zaparkování vozu využít podzemní garáže po celou dobu hospitalizace.

 

Více o penzionu

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište