Obličej

Jakými zákroky vám můžeme pomoci?

Úprava očních víček

Úprava očních víček

Zvažujete plastickou operaci očních víček? Trápí vás problém pokleslých víček nebo váčků (pytlíků) pod očima, které působí dojmem smutného, unaveného výrazu?

Více o úpravě očních víček
Plastika nosu

Plastika nosu

Trápí vás tvar vašeho nosu? Plastickou operací nosu vám dokážeme pomoci, pokud máte vrozenou nebo získanou deformitu nosu jako například velký hrbol na nose, vychýlení nosu do strany, deformitu špičky nosu nebo pokud řešíte změnu tvaru nosu po úrazu nebo

Více o plastice nosu
Plastika ušních boltců

Plastika ušních boltců

Rádi byste změnili tvar nebo postavení vašich uší? S korekcí postavení ušních boltců bez obtíží pomůžeme dětem i dospělým. Jde o zákrok, při kterém vám naši odborníci pomohou korigovat jednostrannou či oboustrannou vadu.

Více o plastice ušních boltců
Zvětšení rtů

Zvětšení rtů

Krásné, plné a přitom přirozené rty jsou snem snad každé ženy. Toužíte mít také smyslnější rty? Potřebujete korekci asymetrických rtů nebo si nevíte rady s vrozenými či poúrazovými deformitami rtů? Pomůžeme vám!

Více o zvětšení rtů
Facelift

Facelift

Plastická operace obličeje tzv. facelifting je dnes velmi žádaným zákrokem, se kterým máme bohaté zkušenosti. Obliba faceliftingu roste zejména kvůli okamžitému a zároveň dlouhodobému efektu omlazení.

Více o Faceliftu
Miniinvazivní facelift

Miniinvazivní facelift

Chcete získat zpět své mladistvé rysy tváře, ale necítíte se ještě na klasický facelifting? Liftingového efektu v oblasti obličeje můžeme docílit i nechirurgickou cestou.

Více o miniinvazivním faceliftu
Výplně tukem

Výplně tukem

Jedná se o autologní metodu, kdy je malé množství vašeho vlastního tuku odebráno a využito k modelaci či vyplnění jiné části těla, například k vyhlazení vrásek, zvýraznění oblastí lícních kostí, zvětšení rtů nebo partií dolních víček a podobně.

Více o výplní tukem

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište