Výplně vlastním tukem
Vše co potřebujete vědět o

Výplně vlastním tukem

Jedná se o autologní metodu, kdy je malé množství vašeho vlastního tuku odebráno a využito k modelaci či vyplnění jiné části těla, například k vyhlazení vrásek, zvýraznění oblastí lícních kostí, zvětšení rtů nebo partií dolních víček a podobně. Tato metoda je někdy nazývána lipografting, lipotransfer nebo liponijekce.
Výplně vlastním tukem: LÉKAŘ NA KLINICE 24h denně

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

Výplně vlastním tukem: VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Velmi oblíbené je tzv. celkové omlazení obličeje právě pomocí vlastního tuku. Čas nezastavíme, přirozeným procesem stárnutí prochází každý, avšak lze podniknout kroky, které stárnutí pleti zpomalí. V průběhu života obličej postupně ztrácí podkožní tukovou vrstvu a tím se vytváří vrásky. Tuk mizí a přesouvá se na jiná místa. Lipografting navrátí tuk do požadovaných partií, vyhladí vrásky a projasní vám celý obličej.

Tuková tkáň obsahuje vysoký počet přirozeně se vyskytujících kmenových buněk, které nastartují hojivé procesy a příznivě ovlivňují přežití přenášené tukové tkáně. Těchto kvalit se využívá také pro zlepšení vzhledu jizev či úpravy tmavých kruhů pod očima atd.

Jistě vás potěší, že efekt je patrný ihned po ošetření. Vždy vám aplikujeme o něco větší množství, protože určitá část tukových buněk se v průběhu prvního roku vstřebává. Toto vstřebávání je u každého velmi individuální a nelze jej dopředu odhadnout.

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky realizují certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Na BODY klinice poskytujeme lékařským kapacitám zázemí, zajišťujeme péči o pacienty a vedeme lékařskou dokumentaci. Smlouvu uzavíráte přímo s lékařem, jakožto samostatným poskytovatelem zdravotních služeb, nikoliv s BODY klinikou.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Výplně tukem na dotaz

Kompletní ceník všech zákroků

Fotogalerie

Ilustrativní obrázek: Proč právě u nás?

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.