Pruvodce zákrokem

Výplně tukem

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připraven/a. Nebojte se zeptat opravdu na cokoliv. V případě, že by Váš požadavek nebyl z nějakých důvodů proveditelný, lékař Vám navrhne jinou alternativu. Nakonec si vyberete termín zákroku a obdržíte instrukce k eventuálnímu předoperačnímu vyšetření spolu se smlouvou. Osobní konzultace je zcela nezávazná.

 2. Předoperační vyšetření

  Předoperační vyšetření je nutné pouze v případě zákroku v celkové anestezii. Zpravidla je výkon prováděn v místním znecitlivění jako výkon ambulantní. V celkové anestezii je prováděn zpravidla jako výkon "doplňkový" k jinému, většímu výkonu.

 3. Fotodokumentace

  Těsně před operací se provede nutná fotodokumentace a operatér Vám objasní svůj postup.

 4. Anestezie

  Zákrok se zpravidla provádí ambulantně, bez nutnosti celkové anestezie a hospitalizace.

 5. Zákrok

  Celý zákrok trvá v závislosti na ošetřované oblasti od 45 minut do cca 2 hodin. Nejprve se z vhodného místa (boky, stehna, hýždě, břicho atd.) velmi šetrně odsaje váš vlastní tuk tenkou liposukční kanylou. Tuková tkáň se pak zbaví nežádoucích příměsí tzv. centrifugací a následně se vyčištěný tuk citlivě vpraví do určeného místa speciální tenkou kanylou ve velmi malých množstvích.

 6. Kontrola

  Na první kontrolu vás pozveme za týden od operace. Další kontrola bývá zpravidla přibližně po 2 měsících od operace.

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.