Pruvodce zákrokem

Injekční lipolýza

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připravena, nebojte se zeptat opravdu na cokoliv. Nakonec si vyberete termín zákroku, v případě definitivního rozhodnutí lze výkon provést rovnou při této návštěvě.

  Ilustrativní obrázek
 2. Anestezie

  Zákrok je relativně bezbolestný, takže nevyžaduje žádnou anestezii. U citlivějších osob lze použit před aplikací anestetický krém.

 3. Operace

  Celý zákrok je velmi šetrný. Lékař Vám lokálně aplikuje účinnou látku fosfatydylcholin. Jedná se o přírodní enzym (známý jako lecitin), který najdete přirozeně v těle nebo v sojových bobech. Tento enzym podporuje štěpení tuků na malé části. Rozštěpený tuk se Vám v těle rozpustí a přirozenou cestou z těla odchází. Proto je nezbytné, abyste po zákroku dodržovali pitný režim.
  Výsledný efekt injekční lipolýzy uvidíte přibližně za měsíc až dva po zákroku.
  Ideálního výsledku většinou docílíte po několika opakováních. Pokud si udržíte svoji hmotnost a nepřiberete, výsledek bude trvalý.

 4. Propuštění

  Ilustrativní obrázek
 5. Kontrola

  Kontrola se provádí při další aplikaci za 6-8 týdnů.

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.