Pruvodce zákrokem

Laserové ošetření

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připravena, nebojte se zeptat opravdu na cokoliv. Nakonec si vyberete termín zákroku a obdržíte instrukce spolu se smlouvou. Osobní konzultace je zcela nezávazná.
  Frakčním laserem lze ošetřit kůži obličeje, krku, dekoltu, rukou.
  Ve většině případů se provádí jedno ošetření. V některých případech lze provést druhou aplikaci s odstupem osmi týdnů. Před samotným ošetřením není nutná speciální příprava. Kůže by neměla být nadměrně opálená. V případě předchozího výskytu herpetické infekce (opary) je nutná profylaxe antivirotikem /(např. Herpesin).

  Ilustrativní obrázek
 2. Dokumentace

  Těsně před zákrokem bude pořízena nutná dokumentace a operatér Vám objasní svůj postup.

 3. Anestezie

  Celý zákrok je ambulantní. Lze jej provádět i za hospitalizace v celkové anestezii nebo analgosedaci.

 4. Zákrok

  Pleť je očištěna a odlíčena, je naneseno lokální anestetikum ve formě krému (Emla) na cca jednu hodinu. Samotný zákrok trvá obvykle 40 minut. V průběhu zákroku je pociťováno lehké pálení, které přetrvává ještě asi hodinu po zákroku. Po zákroku je na ošetřenou plochu nanesen ochranný krém.

 5. Propuštění

  Ilustrativní obrázek

  Po ošetření odcházíte domů, doporučujeme odvoz. Na pokožce můžete vidět drobné tečky tj. jednotlivé body po laserových mikropaprscích. Bude přetrvávat zarudnutí a lehký otok, který postupně vymizí. Je nutné vícekrát denně aplikovat na ošetřenou plochu antibakteriální hojivý krém (např. Cicaplast). Lze aplikovat termální vodu ve spreji. Během druhého dne pleť zhnědne, od 4 dne se horní vrstvy pokožky začnou v jemných šupinkách olupovat. Maximálně do týdne dojde ke kompletnímu sloupání. Objeví se omlazená pokožka s výrazně lepší texturou a vyváženou barevností. Po dobu 2-3 měsíců je nutné používat krémy na fotoprotekci s vysokým faktorem (např. Bioderma SPF 50+).

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.