Pruvodce zákrokem

Vyhlazení vrásek botulotoxinem

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připravena, nebojte se zeptat opravdu na cokoliv.

 2. Dokumentace

  Těsně před zákrokem vyřídíme nutnou dokumentaci a lékař Vám objasní svůj postup.

 3. Anestezie

  Pokud se obáváte bolesti, můžeme ošetřovanou oblast mírně znecitlivit krémem Emla, nebo lokální anestezií. Zpravidla se aplikace provádí zcela bez umrtvení.

 4. Zákrok

  Doporučení: Určitě informujte lékaře, pokud užíváte léky na ředění krve (Warfarin, Pelentan, Ticlid, Anopyrin, apod.)!
  Celý výkon trvá přibližně 10 minut. Po dezinfekci kůže Vám do vybrané oblasti lékař aplikuje botulotoxin speciální tenkou jehlou o průměru zlomku milimetru.
  Zpravidla se aplikace provádí z více vpichů. Po ošetření můžete mít přechodně zarudlou kůži s pocitem pálení a lehkým otokem. Při hlubších injekcích se mohou objevit drobné modřinky.

 5. Propuštění

  Zákrok je takřka bezbolestný a po ošetření se můžete vrátit ke svému běžnému programu.
  Jedná se o výkon ambulantní.

 6. Kontrola

  Na kontrolu přijďte do naší ambulance dle dohody, zejména v případě obtíží. V případě požadovaného účinku není po aplikaci kontrola potřeba.

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.