Pruvodce zákrokem

´LipoRetouche´ - výplň vlastním tukem

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

   

   


  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připravena, nebojte se zeptat opravdu na cokoliv. Lékař vám během konzultace doporučí oblast, ze které tuk odebere. V případě, že by Váš požadavek nebyl z nějakých důvodů proveditelný, lékař Vám navrhne jinou alternativu. Nakonec si vyberete termín zákroku a obdržíte instrukce k předoperačnímu vyšetření spolu se smlouvou. Osobní konzultace je zcela nezávazná.

  Ilustrativní obrázek
 2. Předoperační vyšetření

  Před každým výkonem v celkové anestezii musíte podstoupit tzv. interní předoperační vyšetření, na jehož základě lékař/lékaři rozhodne/rozhodnou, zda jste schopna výkon podstoupit, eventuálně s jakými riziky. Toto vyšetření Vám může provést Váš praktický lékař nebo, jste-li zdráva a váš věk nepřesahuje 50 let, pak v den operace i náš lékař anesteziolog. Vyšetření sestává z krevních testů, EKG a fyzikálního vyšetření (poslech srdce a plic, prohmatání břicha, atd.).

  Ilustrativní obrázek

  V případě této operace prsou je naprostou nezbytností vyšetření mamologické, tzn. vyšetření prsou, a to minimálně ultrazvukem (tzv. sonografické vyš.). V případě nejasností mohou být vyžadována i další vyšetření.

  V den zákroku přijdete nalačno. Přivítáme Vás, probereme všechna potřebná předoperační vyšetření a zodpovíme případné dotazy.

 3. Fotodokumentace + nákres

  Těsně před operací si operatér zakreslí přimo na Vaší kůži místa, kde bude tuk aplikovat a rovněž linie v místech odběru. Následně provede nezbytnou předoperační fotodokumentaci. Zároveň Vám zodpoví eventuální doplňkové otázky a objasní svůj postup.

  Ilustrativní obrázek
 4. Anestezie

  Zákrok provádíme v celkové anestezii.

  Ilustrativní obrázek
 5. Operace

  Odběr tuku probíhá podobně jako u liposukce. Po odebrání potřebného množství tuku následuje jeho vyčištění (zbavení liposukčního roztoku, příměsi krve, atd.). Čistou tukovou tkáň následně lékař vpraví velmi tenkou kanylou v malých dávkách do požadovaného prostoru mezi kůží a implantátem, tak aby zvětšil tloušťku podkoží a implantát se stal méně viditelným.
  Po ošetření získají prsa přirozenější tvar s hladšími konturami.

  Ilustrativní obrázek
 6. Hospitalizace

  Ilustrativní obrázek

  Po zákroku Vás většinou čeká jednodenní hospitalizace. Záleží nám na vašem bezpečí a po zákroku se o Vás kompletně postaráme. Proto je Vám lékař na naší klinice k dispozici nepřetržitě, 24 hodin denně, po celou dobu vašeho pobytu.

 7. Kontrola

  Po zákroku je nutná kontrola u operatéra po týdnu a přibližně 2 měsících od zákroku, kdy je výsledný efekt považován za definitivní.

  Ilustrativní obrázek

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.