Volné pracovní pozice

BODY klinika plastické chirurgie nabízí tyto volné pozice.

Plastický chirurg

Hledáme kolegu – plastického chirurga – do našeho týmu. Rádi bychom rozšířili odborný tým BODY kliniky o externího pracovníka na pozici Plastický chirurg.

Náplň práce

  • konzultace s pacienty a provádění výkonů estetické medicíny prakticky celého spektra.

Požadujeme

  • lékaře s atestací v oboru plastická chirurgie, výhodou je praxe v oblasti estetické chirurgie.

Uvítáme

  • profesionální vystupování, individuální přístup k pacientovi, znalost angličtiny a/nebo němčiny.

Nabízíme

  • zajímavou pracovní příležitost na renomovaném pracovišti plastické a estetické chirurgie, poskytujeme kompletní servis od ambulantních prostor s recepcí přes operační sál až po lůžkovou péči po výkonech prováděných v celkové anestezii.

Pracujte s námi ve zkušeném týmu profesionálů, pod hlavičkou zavedené a úspěšné kliniky plastické chirurgie, která tu je pro své pacienty již od roku 2003!

Bližší informace Vám ochotně poskytne Lada Vidrmert Štarhová, tel. č.: 606 900 009

Dermatolog

Rádi bychom rozšířili náš odborný tým, a proto hledáme nového kolegu DERMATOLOGA. Požadujeme atestaci v oboru dermatologie, praktické zkušenosti s aplikací Botoxu, výplňovými materiály, závěsy nitěmi či práci s laserem. Ostatní zkušenosti výhodou.

Pracujte s námi ve zkušeném týmu profesionálů pod hlavičkou zavedené a úspěšné kliniky plastické chirurgie BODY, která tu je pro své pacienty již od roku 2003! Těšíme se na Vás!

Zdravotní sestra

Hledáme kolegyni – zdravotní sestru – do našeho týmu. Rádi bychom rozšířili náš odborný tým, a proto hledáme novou kolegyni na pozici zdravotní sestry na poloviční úvazek. Pracujte s námi ve zkušeném teamu profesionálů pod hlavičkou zavedené a úspěšné kliniky plastické chirurgie BODY, které tu je pro své pacienty již od roku 2003! Těšíme se na Vás!

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: soukopova@bodyestet.cz

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.