Pruvodce zákrokem

Korekce ušních boltců

Průvodce zákrokem

 1. Osobní konzultace

  Nejdříve své přání sdělíte lékaři, který Vás vyslechne a zváží, je-li zákrok proveditelný. Doporučí Vám nejvhodnější možnosti a metody a dozvíte se možná rizika. Všechno Vám podrobně vysvětlí již během konzultace před zákrokem, takže budete na průběh zákroku pečlivě připravena. Nebojte se zeptat opravdu na cokoliv. V případě, že by Váš požadavek nebyl z nějakých důvodů proveditelný, lékař Vám navrhne jinou alternativu. Nakonec si vyberete termín zákroku a obdržíte instrukce spolu se smlouvou. Osobní konzultace je zcela nezávazná.

 2. Dokumentace

  Těsně před operací chirurg pořídí nutnou fotodokumentaci a objasní Vám svůj postup.

 3. Anestezie

  Zákrok se provádí téměř vždy v lokální anestezii.

 4. Operace

  Operace trvá přibližně 1,5 hodiny.
  Principem zákroku je přitažení ušních boltců k hlavě. Toho se docílí modelací chrupavek. Po znecitlivění ucha se provede řez na zadní straně boltce. Následně se uvolní chrupavky a ty se různými technikami modelují do nového požadovaného tvaru. Následně se kožní rány zašijí a na boltce se naloží speciální modelační stehy, které musí klient na uších ponechat po dobu přibližně 10 dní. Přes modelační stehy je naložen ještě kompresivní obvaz.

 5. Hospitalizace

  Není nutná, po operaci můžete odejít domů. Domluvte si doprovod a odvoz, vozidlo řídit nedoporučujeme.

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.