Vše co potřebujete vědět o

Plastika nosu

Trápí vás tvar vašeho nosu? Plastickou operací nosu vám dokážeme pomoci, pokud máte vrozenou nebo získanou deformitu nosu jako například velký hrbol na nose, vychýlení nosu do strany, deformitu špičky nosu nebo pokud řešíte změnu tvaru nosu po úrazu nebo nejste spokojeni s tvarem nosu z jiného důvodu.
Hospitalizace na klinice

Hospitalizace na klinice
1 den

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Právě spokojenost se svým vzhledem, zvýšení sebevědomí a tím zlepšení kvality života jsou nejčastějšími důvody, proč se pacienti rozhodnou plastiku nosu (rhinoplastiku) podstoupit. Nezapomeňte však na důležitý fakt, že nos mění svůj tvar v průběhu celého života.

Odborné názory na ideální věk pacienta pro plastiku nosu se různí. Nejnižší věkovou hranicí je však období ukončení růstu, nejvyšší se obvykle nestanovuje. Vše záleží na odborném posouzení lékařem.

Nos je tvořen jednak chrupavkami ve své přední polovině – měkký nos, dále nosními kůstkami ve své zadní polovině – tvrdý nos. Zákrok se většinou provádí jak na chrupavčité části nosu, a to hlavně u menších deformací špičky nosu, tak na kostěné části nosu např. při odstranění hrbolu nosu. Většinou se operují obě části.

Výhody plastické operace nosu

  • Budete překvapeni, jak patrná je na první pohled změna vašeho vzhledu po operaci nosu.
  • Operace je téměř bezbolestná a hlavně na obličeji nenechává žádné stopy ani jizvy. Celý zákrok se totiž odehrává uvnitř nosu.
  • Po úspěšné operaci pacienti udávají zvýšené sebevědomí a zlepšení kvality života
Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Korekce tvrdého nosu od 67.300 Kč
Korekce měkkého nosu od 30.000 Kč

Kompletní ceník všech zákroků

Reference našich pacientů

Před časem jsem u Vás byla na operaci nosu. Byla to má první plastická operace v životě a tak jsem se docela bála. Avšak od první minuty na klinice se mé obavy postupně rozptylovaly. Přístup Vašich sestřiček, pana doktora anesteziologa i Vás byl naprosto úžasný, velmi lidský. Příjemným překvapením navíc bylo, že mě nos po operaci ani v následné dny vůbec nebolel! Díky novému nosíku vypadám lépe a přitom je změna provedená tak decentně, že nemusím každému vysvětlovat, kde je můj starý frňák:-)

R., Brno , Česká republika

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.