Lifting obličeje
pomocí nití

Chcete získat zpět své mladistvé rysy tváře, ale necítíte se ještě na klasický facelifting? Liftingového efektu v oblasti obličeje můžeme docílit i nechirurgickou cestou. Vypnout povislé partie obličeje dovedeme speciálními dermálními vlákny Princess LIFT. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 35ti let, kteří chtějí získat pevnější rysy obličeje a mladistvější, avšak velmi přirozený vzhled.

Dermální nitě Princess LIFT mohou být ideálním řešením pro lifting lícních partií či čelistí. Při této inovační miniinvazivní metodě využíváme biologicky odbouratelné nitě, které vám zavedeme speciální  tenkou  jehlou do hlubších vrstev kůže. Nit se v podkoží přichytí k tkáni, kterou zvedne a zafixuje do požadované polohy.  Během následujících dnů až týdnů se kolem nití vytvoří tzv. fibrózní vlákna. Díky tomu se kůže v ošetřených partiích navíc zpevní.

Výhody miniinvazivního faceliftu Princess LIFT

  • Navrátí tváři pevné kontury,  ale nemění  rysy obličeje ani mimiku.
  • Velmi šetrná metoda s rychlým nástupem efektu.
  • Ošetření probíhá v lokální anestezii, doba rekonvalescence je velmi krátká.
  • Metoda Princess LIFT nezanechává jizvy.
  • Dosažený efekt vydrží přibližně po dobu 2-3 let.
Okamžitý efekt
Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD 31.000 Kč

Přemýšlíte o miniinvazivním faceliftu a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Průběh zákroku

  1. Všechno vám pečlivě vysvětlíme. Těsně před operací pořídíme nutnou dokumentaci a lékařvám objasní svůj postup. Nebojte se zeptat skutečně na cokoliv.
  2. Zákrok se provádí v lokální anestezii a jeho délka závisí na počtu zavedených vláken, obvykle trvá 45 minut.
  3. Liftingový efekt je viditelný krátce po zákroku, plný účinek nastupuje po 3-4 týdnech. Rekonvalescence je velmi krátká.
  4. Délka  efektu  je individuální, závisí na věku pacienta, stavu jeho kůže i podkoží.

Rekonvalescence

V den provedení zákroku pocítíte mírné pnutí. Nejméně 24 hodin po zákroku se snažte co nejméně mluvit a smát, jezte tekutou nebo polotekutou stravu (v žádném případě nesmí být horká nebo vařící), aby byl pohyb obličejového svalstva minimalizován.

Po dobu několika následujících dnů je vhodná protizánětlivá kúra. V případě anamnézy Herpes labialis (opar)  je nutná antivirová terapie po dobu 3 až 5 dnů.

Během následujících 3 dnů po zákroku spěte v polosedě, abyste zabránili vzniku napětí v místech, kde byla nit zavedena.

První 4 dny po zákroku nosí pacient speciální masku – pro minimalizaci pohybu obličejových svalů.

Neprovádějte masáž operovaných částí obličeje a ani příliš násilně neodstraňujte make-up.První kontrola je do 14 dnů po zákroku.

K běžné fyzické aktivitě se můžete vrátit za cca 3 týdny po zákroku. Intenzivnější fyzickou námahu, jako například plavání, si dopřejte nejdříve za měsíc po zavedení vláken.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Možná rizika zákroku

Vedlejší účinky se při použití vláken Princess LIFT vyskytují zřídka a jsou obvykle mírné. Může se vyskytnout krvácení do kůže, bolestivost a otoky v místech, kde byla nit zavedena. Tyto přejdou v modřiny, které mizí maximálně během týdne.

V mimořádných případech dochází k malým infekcím v místech, kde jsou umístěny konce nitě. Zejména ve chvíli, kdy pacient nedodržel lékařem doporučené pooperační pokyny.

Vzácně jsou nitě hmatné anebo lehce viditelné pod kůží, většinou dočasně, anebo jejich konečky mohou z kůže vyčnívat. Není pak problém je o milimetr zkrátit.

Často se ptáte

Kdy zvažovat facelift a kdy volit miniinvazivní zákrok?

Kdy zvažovat facelift a kdy volit miniinvazivní zákrok?

Ve videu odpovídá MUDr. Hana Zimovčáková

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište