Reference našich pacientů
„Na této klinice se setkáte s velmi milým a profi týmem!
Mám velmi oblíbenou paní doktorku Jakubíkovou, vždy dobře poradí, vymyslí vhodný zákrok pro vás (Rejuran) a hlavně dbá na to, abyste po jakémkoliv zásahu vypadaly přirozeně a zářivě. Její drobné ruce tvoří krásu.
Děkuji
Soňa Kratochvílová
, Česká republika
Zvětšení prsou byl můj sen a tady na klinice odvedli skvělou práci. Zákrok jsem podstoupila v srpnu 2018 a vybrala jsem si paní doktorku Zimovčákovou. Zákrok proběhl bez komplikací a už po probuzení jsem byla nesmírně spokojená a když se odstranily obvazy a dostala jsem podprsenku, tak jsem nevěřila svým očím. Nová prsa mi vrátila sebevědomí a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dnes už jsou prsa měkčí, sedají si do přirozené podoby, jsem ráda, že je mám. Děkuji MUDr. Zimovčákové za její šikovné ručičky a úžasný přístup. Také děkuji všem sestřičkám na oddělení za skvělou péči a v neposlední řadě i děvčatům dole na recepci. Děkuji za nový život.
Bohdana
(38 let)
, Česká republika
Milá paní doktorko Zimovčáková,
musím Vám napsat, protože mám velkou radost z výsledku a nemůžu věřit, že po 6ti dnech po operaci prsou se všechno tak krásně hojí. Když jsem včera sundala obvazy, byla jsem fakt překvapená, jak se Vám to povedlo. Jste úžasná, nejlepší, nejšikovnější! (I podle mého manžela, který taky nemůže uvěřit:-) Moc Vám a celému Vašemu skvělému týmu znovu děkuji! Všichni jste byli super a cítila jsem se na klinice moc dobře.
Moc všechny zdravím!