Kontury těla

Jakými zákroky vám můžeme pomoci?

Liposukce

Liposukce

Liposukce patří ke stále populárnějším výkonům plastické chirurgie, která vám pomůže vylepšit kontury vašeho těla. Cílem liposukce je odstranit nevzhledné tukové zásoby v problematických partiích a docílit tak harmonických křivek.

Více o liposukci
BodyChic

BodyChic

Unikátním zákrokem estetické medicíny je BodyChic – zákrok pro úpravu kontur těla. BodyChic vás nadchne, protože v sobě spojuje výhody dvou samostatných zákroků, liposukce a augmentace (zvětšení prsou) vlastním tukem.

Více o BodyChic
Plastika břicha (abdominoplastika)

Plastika břicha (abdominoplastika)

Výrazné uvolnění nebo svěšení kůže břicha a rozestup břišních svalů trápí zejména ženy po porodu nebo po výrazném zhubnutí. Následkem velkého úbytku váhy mohou tento problém řešit také muži.

Více o plastice břicha
Vypnutí povolené kůže

Vypnutí povolené kůže

Běžným jevem, za který se rozhodně nemusíte stydět, protože dříve či později zasáhne v podstatě každého, je pokles elasticity kůže. Kůže na těle povoluje postupně. Přirozené ochabování souvisí s úbytkem tuku pod kůží a změnou struktury kůže.

Více o vypnutí povolené kůže
Intimní plastika

Intimní plastika

Plastické operace intimních partií představují efektivní řešení řady zdravotních i estetických problémů. V oblasti lékařských zákroků se dnes jedná o relativně frekventovanou operaci.

Více o intimní plastice
Lipoinjekce

Lipoinjekce

U této metody se můžete běžně setkat s mnoha podobnými názvy. Například lipotransfer nebo také injekce autologního (vlastního)  tuku, nověji lipografting (autotransplantace tuku), je metoda, kdy je z Vašeho těla odsát tuk a využit na jiné části těla např

Více o lipoinjekcích
Injekční lipolýza

Injekční lipolýza

Chcete se zbavit podbradku, pomoci s úbytkem tuku na břiše, na zadní straně paží nebo vnitřních stehnech? Pokud už nezabírá dieta ani zvýšené množství pohybu, pomůžeme vám metodou injekční lipolýzy.

Více o injekční lipolýze

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište