Reference

Zde naleznete poděkování a vzkazy od našich klientů. Jednak jsou to reference směřované přímo na naši kliniku přes náš web nebo osobními dopisy, nebo přes portál Plastické chirurgie. Děkujeme všem!
-
Upozorňujeme, že reference zveřejněné na těchto stránkách nepodléhají žádnému ověření ze strany BODY kliniky plastické chirurgie s.r.o. a nejedná se o uživatelské recenze ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění.
-

Napište nám svoje hodnocení

Obrázek nevybrán...
Formát PNG, JPG, ideální čtverec o velikosti 1000 px × 1000 px

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.
Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Reference našich pacientů

Největším oceněním a vizitkou je spokojený klient. Přečtěte si, jaké zkušenosti mají naši pacienti a pacientky.
Verča, Česká republika 26 let

Chtěla bych velmi poděkovat veškerému personálu za příjemný a vstřícný přístup po celou dobu pobytu. Jako zdravotník vím, že to není vždy jednoduchá práce, ale klobouk dolů před vašimi pracovníky. Pan doktor Menšík je úžasná osobnost, profesionál s (na chirurga až neuvěřitelně) lidským přístupem k pacientům a zlatýma rukama. Moc děkuji za tuto zkušenost a budu jen doporučovat.

Celá reference
Lucie L., Česká republika 36 let

Dobry den,pred necelym mesicem jsem na Vasi klinice podstoupila augmentaci prsou.Chtela bych Vam touto cestou moooc podekovat.Hlavne Mudr.Mensikovi za skvely lidsky pristup a krasna prsa,splnil muj sen,Mudr.Koudelkovi za krasne uspani

Celá reference
Markéta L., Česká republika 25 let

Nebýt pana doktora Menšíka, asi bych si svůj sen o zvětšení prsou nikdy nesplnila. Můj strach z bolesti a celkového průběhu operace mě opustil hned,jak jsem měla tu čest pana doktora poznat. Je to neskutečně sympatický člověk, který vám vše do detailu vysvětlí a ihned jsem měla jasno - pokud se mám svěřit do něčích rukou, tak jedině do jeho :-) Jsem týden po operaci a cítím se skvěle. Velký dík za jeho péči a starostlivost po celou dobu,co jsem byla na klinice. Je prostě jednička! :-)

Celá reference
Bohdana, Česká republika 38 let

Zvětšení prsou byl můj sen a tady na klinice odvedli skvělou práci. Zákrok jsem podstoupila v srpnu 2018 a vybrala jsem si paní doktorku Zimovčákovou. Zákrok proběhl bez komplikací a už po probuzení jsem byla nesmírně spokojená a když se odstranily obvazy a dostala jsem podprsenku, tak jsem nevěřila svým očím. Nová prsa mi vrátila sebevědomí a jsem ráda, že jsem do toho šla. Dnes už jsou prsa měkčí, sedají si do přirozené podoby, jsem ráda, že je mám. Děkuji MUDr. Zimovčákové za její šikovné ručičky a úžasný přístup. Také děkuji všem sestřičkám na oddělení za skvělou péči a v neposlední řadě i děvčatům dole na recepci. Děkuji za nový život.

Celá reference
Olga P. Olga P., Česká republika

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktoru Menšíkovi za skvělou práci i osobitý přístup a veškerému personálu kliniky za perfektní péči, kterou mi věnovali. Výsledek je nad moje veškerá očekávání.

Celá reference
Aneta Aneta

Dobrý den, chtěla jsem poděkovat panu doktoru Menšíkovi a celému personálu a týmu Body kliniky za skvělý a lidský přístup a péči, kterou mi věnovali. Byla jsem moc spokojená a určitě mohu Body kliniku doporučit!

Celá reference
Silvie, Česká republika

Milá paní doktorko Zimovčáková,
musím Vám napsat, protože mám velkou radost z výsledku a nemůžu věřit, že po 6ti dnech po operaci prsou se všechno tak krásně hojí. Když jsem včera sundala obvazy, byla jsem fakt překvapená, jak se Vám to povedlo. Jste úžasná, nejlepší, nejšikovnější! (I podle mého manžela, který taky nemůže uvěřit:-) Moc Vám a celému Vašemu skvělému týmu znovu děkuji! Všichni jste byli super a cítila jsem se na klinice moc dobře.
Moc všechny zdravím!

Celá reference
ZM, Česká republika

Vážený pane doktore Menšíku,                                                                                          před šesti týdny jsem u Vás podstoupila augmentaci prsou. Mé nadšení a spokojenost nelze ani vyjádřit slovy. Vaše zlaté ruce odvedly naprosto dokonalou práci a já jsem šťastná, že mám krásná plná prsa po kterých jsem tak dlouho toužila. Samozřejmě nemohu zapomenout i na skvělý tým sestřiček, doktorů a za velmi milé a vstřícné jednání i děvčat na recepci.

Celá reference
I.S., Česká republika

Vážený pane Doktore Holušo,
byla jsem u Vás včera na konečné kontrole po operaci zmenšení a modelace prsou. Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za to, co jste pro mě udělal, jsem opravdu ráda, že jsem tento zákrok podstoupila. Chtěla bych Vám popřát mnoho dalších pracovních úspěchů a hlavně hodně spokojených žen.
I.S., Česká republika

Celá reference
Leona, Brno, Česká republika

Opět plná a pevná prsa? Nádherná představa, co si ale budeme namlouvat, dvě děti a pár let navíc udělaly své, zázračné tabletky a čaje nepomáhají a podprsenky připomínají vycpané krunýře. Dost dlouho jsem byla proti podobným zákrokům, zbytečné řezání a narkóza, pořád jsem si říkala „buď ráda, že jsi zdravá". Ale pěkná prsa mě lákala a pro operaci jsem se rozhodla. Od té chvíle obavy zmizely a já se upnula k výsledku a dá se říct, že jsem se těšila. Doporučuji! Výsledek je super a je málo věcí, které vám dělají radost pořád a tato zaručeně bude. Díky doktoři:-)

Celá reference
M. J., Brno, Česká republika

Vážení,
pro operaci modelace prsou jsem se rozhodovala delší dobu a teď vím, že to bylo nejlepší správné rozhodnutí v mém životě, se kterým jsem neměla váhat tak dlouho!...
Strach z operace a jejího výsledku vůbec nebyl na místě! Časy, kdy jsem se styděla sama před sebou i ve sprše jsou naštěstí už jen minulostí! Jako bych začala žít nový život. Jsem z výsledku operace nadšená, sebevědomá, spokojená. Vašim prostřednictvím se mi opravdu splnil můj sen... A jistě si k vám v budoucnu ještě nějaký přijdu splnit.:-) .
Zároveň bych chtěla touto cestou poděkovat všem lékařům i sestřičkám za velice příjemný pobyt na vaší klinice. Byli všichni úžasní!
Vaše vděčná pacientka M. J., Brno

Celá reference
Veronika, Česká republika 30 let

11.12. 2017 som podstupila zmensenie prs u Pana doktora Mudr. Mensika. To, co sa mu podarilo z mojich obrovskych a ovisnutych prs urobit, je hotovyyyy zazrak. Nemozem sa na ne vynadivat. Vrelo Pana doktora odporucam. A este raz dakujem. Ocenujem aj komunikaciu po zakroku. Rovnako ocenujem pracu personalu, nakolko mi po prebudeni bolo extremne zle, sestricky sa starali, neustale ma kontrolovali a dokonca som dostala coca colu :D... Ak budem rozmyslat o nejakom zakroku, tak jedine u Vas.

Celá reference

Naše hodnocení z Estheticon.cz