Vše co potřebujete vědět o

Zmenšení prsou

Trápí vás těžká povislá prsa? Nelíbí se vám jejich tvar i umístění a vy zvažujete plastickou operaci? Dokážeme vám pomoci metodou zmenšení prsou, tzv. redukcí. Výsledkem jsou menší, lehčí a pevnější prsa přirozeného vzhledu.
Osvědčená

Osvědčená
metoda

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Pevný tvar prsou získáme přesunem prsní tkáně, kterou i s bradavkou a prsním dvorcem posuneme výše. Část prsní tkáně odstraníme a zbylou tkáň prsu pak vytvarujeme a zpevníme vnitřními stehy. Při tomto zákroku vám můžeme také upravit velikost prsního dvorce.

Na operace prsou se specializujeme, můžete se tedy spolehnout na vysokou odbornost našich lékařů, kteří vám během osobní konzultace doporučí konkrétní operační metodu a srozumitelně vám vysvětlí všechny detaily zákroku.

Metody

Single scar

Single scar

Celosvětově nejrozšířenější metoda pro redukci středně velkých prsů. Zvaná též Lejour, nebo "vertical scar".

 Výsledkem je jizva do kruhu kolem prsního dvorce a jediná svislá jizva dolů k podprsní rýze.

 

Zobrazit více
Short horizontal scar (L technika)

Short horizontal scar (L technika)

Technika vhodná pro redukci středně velkých prsů. Postup je obdobný jako u předchozí techniky (Single scar), je však doplněna o krátký vodorovný řez v podprsní rýze do strany - tzv. L technika nebo také B technika,

případně podle potřeby do strany i do středu - tzv. "short horizontal scar".

Zobrazit více
Metoda pro redukci velkých prsou: tzv. kotva

Metoda pro redukci velkých prsou: tzv. kotva

Při požadavku zmenšení velkých až obrovských prsů (při tzv. gigantomii) je nutné provést klasickou, léty prověřenou metodu.

Jejím výsledkem je kruhová jizva kolem dvorce, svislá jizva od dvorce dolů do podprsní rýhy a obloukovitá horizontální jizva v podprsní rýze pod celým prsem, tzv. kotva – nebo jizva „invertovaného T".

Zobrazit více
Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Zmenšení prsou od 76.800 Kč

Kompletní ceník všech zákroků

Fotogalerie

Reference našich pacientů

Vážený pane Doktore Holušo,
byla jsem u Vás včera na konečné kontrole po operaci zmenšení a modelace prsou. Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za to, co jste pro mě udělal, jsem opravdu ráda, že jsem tento zákrok podstoupila. Chtěla bych Vám popřát mnoho dalších pracovních úspěchů a hlavně hodně spokojených žen.
I.S., Česká republika

I.S. , Česká republika

11.12. 2017 som podstupila zmensenie prs u Pana doktora Mudr. Mensika. To, co sa mu podarilo z mojich obrovskych a ovisnutych prs urobit, je hotovyyyy zazrak. Nemozem sa na ne vynadivat. Vrelo Pana doktora odporucam. A este raz dakujem. Ocenujem aj komunikaciu po zakroku. Rovnako ocenujem pracu personalu, nakolko mi po prebudeni bolo extremne zle, sestricky sa starali, neustale ma kontrolovali a dokonca som dostala coca colu :D... Ak budem rozmyslat o nejakom zakroku, tak jedine u Vas.

Veronika (30 let) , Česká republika

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.