Injekční lipolýza

Chcete se zbavit podbradku, pomoci s úbytkem tuku na břiše, na zadní straně paží nebo vnitřních stehnech? Pokud už nezabírá dieta ani zvýšené množství pohybu, pomůžeme vám metodou injekční lipolýzy.

Laicky řečeno jde o šetrnou metodu, která je založena na rozpuštění malého množství tukové tkáně a jejím vyplavení z těla přirozenou cestou. Nevyřeší za vás nadváhu ani vám nepomůže k výrazné redukci hmotnosti. Injekční lipolýza vám pomůže vytvarovat kontury těla a zbavit vás drobného množství tuku z míst, která nejsou vhodná k liposukci.

Výhody odstranění tuku injekční lipolýzou

  • Na rozdíl od liposukce můžete absolvovat injekční lipolýzu ambulantně a bez anestezie.
  • Zákrok trvá jen pár minut a výsledek je víceméně trvalý. Po zákroku nemusíte nosit kompresní elastické prádlo a můžete se hned vrátit ke svému běžnému životu.
  • Injekční lipolýza je velmi šetrnou a neinvazivní metodou, která vám pomůže obnovit elasticitu kůže a její pevnost.
Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
Cena zákroku 4.000 Kč

Přemýšlíte o injekční lipolýze a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Průběh zákroku

  1. Nemusíte mít žádné obavy, celý zákrok je velmi šetrný. Lékař vám lokálně aplikuje mikroinjekcí účinnou látku fosfatydylcholin. Jedná se o přírodní enzym (známý jako lecitin), který najdete přirozeně v těle nebo v sójových bobech. Tento enzym podporuje štěpení tuků na malé části. Rozštěpený tuk se vám v těle rozpustí a přirozenou cestou z těla odchází. Proto je nezbytné, abyste po zákroku dodržovali pitný režim.
  2. Zákrok je prováděný ambulantně bez anestézie a trvá asi 30 minut.
  3. Výsledný efekt injekční lipolýzy uvidíte přibližně za měsíc až dva po zákroku. Ideálního výsledku většinou docílíte po několika opakováních. Pokud si udržíte svoji hmotnost a nepřiberete, je výsledek trvalý.

 

Pozor! Užíváte-li léky na ředění krve, zkonzultujte před zákrokem se svým lékařem, zda je možné léky minimálně na 1 týden před zákrokem vysadit.
Lipolýzu nelze provádět během těhotenství ani kojení, při diabetes mellitus, autoimunitním či cévním onemocnění, onemocnění jater, ledvin, akutní infekci, alergii na sóju a u osob do 15 let věku.

Rekonvalescence

Po zákroku si dopřejte alespoň 30 minut klidu a zůstaňte na klinice. Zajistěte si prosím doprovod. Doma dodržujte co nejpřísněji pitný režim a vypijte alespoň 2 litry tekutin denně, aby se rozpuštěný tuk z těla vyplavil. V místech vpichu injekcí se vám mohou po zákroku objevit otoky či drobné hematomy a začervenání. Nebojte se, během pár dní vymizí. Týden po ošetření můžete začít sportovat.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište