Intimní plastika
- labioplastika

Plastické operace intimních partií představují efektivní řešení řady zdravotních i estetických problémů. V oblasti lékařských zákroků se dnes jedná o relativně frekventovanou operaci. Nemusíte se tedy stydět. U žen je labioplastika opravdu stále populárnější a běžnější.

Důvody zákroku jsou různé. Většinou se jedná o potíže v intimním životě, mohou to však být i důvody čistě estetické, kdy příliš velká labia nevypadají ve spodním prádle či plavkách dobře. Labioplastikou lze upravit tvar nebo zmenšit malé stydké pysky (labia). Poraďte se o zákroku s našimi zkušenými lékaři.

Výhody labioplastiky

  • Jednou z největších výhod je možnost ambulantního provedení. Zjednodušeně řečeno, bez hospitalizace. Kůže se v této oblasti většinou velmi dobře hojí a jizvy rychle mizí.
  • Nesmírně oceníte přínos ve vašem osobním i sexuálním životě.
  • Nepřehlédnutelný a trvalý je také výsledný estetický efekt.
Hospitalizace na klinice 1 den
LÉKAŘ NA KLINICE 24h denně
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD 18.200 Kč

Přemýšlíte o o intimní plastice a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Průběh zákroku

  1. Všechno vám pečlivě vysvětlíme. Těsně před operací pořídíme nutnou dokumentaci a operatér s vámi znovu probere svůj postup. Nebojte se zeptat opravdu na cokoliv.
  2. Zákrok provedeme podle vašeho přání buď ambulantně, v lokální anestézii nebo v anestezii celkové. Pak je však nezbytná půldenní nebo jednodenní hospitalizace.
  3. Přebytečnou kůži a tkáň odstraníme a labia upravíme do požadovaného tvaru.
  4. Operaci vám můžeme provést až po dovršení plnoletosti.
  5. Naplánujte si ji, prosím, mimo období menstruace.

Rekonvalescence

Po dobu několika týdnů po zákroku je velmi důležitá intimní hygiena. Omezte sportovní aktivity na minimum a vyvarujte se příliš dlouhého sezení. Počítejte po dobu několika týdnů i s omezením v sexuálním životě. Na první kontrolu po operaci vás pozveme za 1-2 týdny po operaci. Další kontrola není většinou nutná, protože používáme vstřebatelné stehy.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Možná rizika intimní plastiky

Jako všechny operace, tak i tato operace s sebou přináší rizika, se kterými je nutné počítat. Jde o obecná rizika operace (krvácení - hematom, infekce, plicní embolie, špatné hojení, rozestup operační rány, tvorba keloidních jizev atd.) a dále rizika specifická pro tento zákrok: 

Objevuje se změna citlivosti intimních partií nebo bolestivost při styku. Zmíněné komplikace jsou však přechodného rázu. Určitou dobu po operaci, a to až 1 či 2 měsíce, mohou přetrvávat otoky a modřiny.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište