Lipoinjekce
- lipografting

U této metody se můžete běžně setkat s mnoha podobnými názvy, například lipotransfer, injekce autologního /vlastního/ tuku, nověji lipografting nebo autotransplantace tuku. Jedná se o metodu, kdy je z vašeho těla odsát tuk a využit k modelaci či vyplnění jiné části těla, např. k vyhlazení vrásek, zvýraznění oblastí lícních kostí, zvětšení rtů nebo partií dolních víček a podobně. Kromě drobných detailů jde v podstatě o stejné metody.

Tuková tkáň je cenným materiálem, obsahuje vysoký počet přirozeně se vyskytujících kmenových buněk. Tyto buňky nastartují hojivé procesy a příznivě ovlivňují přežití přenášené tukové tkáně. Těchto kvalit se využívá pro zlepšení vzhledu jizev a různých operovaných oblastí, úpravy tvaru prsou, úpravy asymetrií prsou, zakrytí rýsujících se okrajů prsních implantátů, úpravy tmavých kruhů pod očima atd.

Velmi oblíbené je také celkové omlazení obličeje právě pomocí lipograftingu. Proces stárnutí nezastavíme, můžeme však podniknout kroky, které stárnutí pleti zpomalí. V průběhu života obličej postupně ztrácí podkožní tukovou vrstvu a tím se vytváří vrásky. Lipografting tuto vrstvu tuku navrátí do požadovaných partií, vyhladí vrásky a projasní vám celý obličej.

Jistě vás potěší, že efekt je patrný ihned po ošetření. Vždy vám aplikujeme o něco větší množství, protože určitá část tukových buněk se v průběhu prvního roku vstřebává. Toto vstřebávání je u každého velmi individuální a nelze jej dopředu odhadnout.

LÉKAŘ NA KLINICE 24h denně
Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD 10.700 Kč

Přemýšlíte o lipoinjekci a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Průběh zákroku

  1. Nemusíte mít žádné obavy. Všechno vám pečlivě vysvětlíme už při konzultaci. Lipoinjekce provádíme ambulantně, bez nutnosti hospitalizace.
  2. Celý zákrok trvá v závislosti na ošetřované oblasti od 45 minut do cca 2 hodin.
  3. Nejprve vám z vhodného místa / boky, stehna, hýždě, břicho atd./ velmi šetrně odsajeme váš vlastní tuk tenkou kanylou. Nebojte se, odběr nebolí.
  4. Tukovou tkáň pak zbavíme nežádoucích příměsí, a pak citlivě vpichujeme speciální  tenkou kanylou ve velmi malých množstvích prostorově – trojrozměrně do určeného místa.

Rekonvalescence

Po zákroku nemusíte nosit žádné zdravotní pooperační kompresní prádlo a můžete se hned vrátit k běžnému životu. Alespoň první dny po zákroku si však dopřejte klidovější režim bez sportovních aktivit.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Rizika zákroku

Pokud je Lipoinjekce prováděna v celkové anestezii, věnujte prosím pozornost možným rizikům spjatým s operačním výkonem v celkové anestezii. Jde o obecná rizika, která se týkají jakékoliv operace v celkové anestezii a je lékařskou povinností na ně pacienta upozornit. Mezi tato rizika patří např. krvácení - hematom, infekce, plicní embolie, špatné hojení, tvorba keloidních jizev atd.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište