Vše co potřebujete vědět o

Korekce asymetrie
a vrozených vad

Občas nám příroda nepřeje a vzhled prsou může komplikovat některá z vad, kterou není možné přirozeným způsobem ovlivnit. Ženy nejčastěji trápí vpáčené bradavky či výrazná asymetrie prsou, tedy nesouměrnost prsů. Muži pak mohou řešit zbytnění prsní žlázy, tzv. gynekomastii. Existuje ale celá řada vrozených či získaných vad prsů.
PRSNÍ IMPLANTÁTY

PRSNÍ IMPLANTÁTY

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Korekce deformit, asymetrií a vrozené vývojové vady prsou u žen i mužů 

 

Získané vady prsou

Mohou být poúrazové, častěji jako následek operací na prsou anebo následek nádorových onemocnění prsou. Zasaženy mohou být jak jednotlivé části prsu, tak i prs jako celek. V případě poúrazových či pooperačních deformit pro onkologická onemocnění prsu máte nárok na rekonstrukci prsu v rámci všeobecného zdravotního pojištění. Tato péče je poskytována na specializovaných pracovištích, zpravidla klinikách plastické chirurgie při fakultních nemocnicích.

Vrozené vady prsou

U žen jsou frekventovaným jevem vtažené či vpáčené bradavky nebo asymetrie prsou. Asymetrií rozumíme rozdílnost ve velikosti či tvaru prsou. Menší prs (hypoplazie) nebo větší prs (hypertrofie) nebo částečná atrofie (ptóza – tedy pokles) jednoho prsu. Na vzhled prsou mají vliv i vývojové vady hrudníku, žeber, páteře a paží. I tyto vady lze někdy částečně korigovat úpravou tvaru a velikosti prsou. Pozor, nezapomeňte, že plastická operace je vhodná až po ukončení celkového tělesného vývoje u mladistvých.

U mužů se můžeme setkat s oboustranným zbytněním prsní žlázy, stav známý jako gynekomastie. Jejím řešením je, v případě selhání farmakoterapie, plastická operace v celkové, zřídka i lokální anestezii. Během operace se zpravidla odstraňují prsní žlázy event. v případě jen tukového zbytnění lze stav jednoduše řešit liposukcí. Způsob provedení a rozsah operace závisí na stupni zvětšení prsní žlázy a množství tuku a kůže v okolí. Body klinika je pracoviště, které se dlouhodobě specializuje na operace prsou, proto korekce deformit, asymetrií a různých vývojových vad prsou běžně provádíme. Řešením je většinou kombinace různých operací prsou, často realizovaných v několika fázích. Tato problematika je velmi složitá a postup tedy nutně individuální. Proto je osobní konzultace v těchto případech zcela zásadní a nezbytná. Každé řešení přizpůsobujeme individuálním potřebám a požadavkům.

Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

Korekce asymetrie a vrozených vad na dotaz

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.