Vše co potřebujete vědět o

BodyChic

Unikátním zákrokem estetické medicíny je BodyChic – zákrok pro úpravu kontur těla. BodyChic vás nadchne, protože v sobě spojuje výhody dvou samostatných zákroků, liposukce a augmentace (zvětšení prsou) vlastním tukem. Výsledkem je štíhlejší silueta a plnější poprsí.
Hospitalizace na klinice

Hospitalizace na klinice
1 den

LÉKAŘ NA KLINICE

LÉKAŘ NA KLINICE
24h denně

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI

VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI
98 %

Princip je velmi jednoduchý. Po dobře odvedené liposukci totiž kromě zeštíhlení požadované partie získáme také tuk bohatý na kmenové buňky. Tento cenný materiál můžeme efektivně využít k doplnění objemu partií, které bychom rádi zvětšili. Aplikací vlastního tuku do ňader dosáhneme jejich zvětšení a vyplnění, dají se také upravit drobné odchylky ve tvaru a objemu prsou.

Prvním krokem ke krásnějším křivkám je tedy liposukce, osvědčená metoda estetické medicíny pro formování kontur těla v problémových partiích jako jsou boky, stehna či břicho. Na Body klinice používáme tzv. liposukci tumescentní.

Odsátý  tuk  se následně využije k úpravě poprsí - lipograftingu neboli zvětšení prsou pomocí vlastního tuku. Při této šetrné metodě augmentace se tuk odebraný liposukcí vyčistí a zbaví nežádoucích příměsí, čistý tuk se po té speciální tenoučkou kanylou vpravuje do tkáně prsou.

Výhody

  • Hlavní předností zákroku BodyChic je hned dvojí efekt zákroku. Získáte plnější poprsí a současně vás zbavíme tukových přebytků v problémových partiích.
  • Touto metodou vám rovněž dokážeme pomoci při malých odchylkách velikosti vašich prsou, tzv. asymetriích.
  • Na rozdíl od klasické augmentace - zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů představuje použití tuku menší zátěž pro tělo. Rekonvalescence po zákroku je podstatně kratší a její průběh méně bolestivý, nehrozí potenciální komplikace jako při použití prsních implantátů.

Nevýhody

  • Pozor, tato metoda je vhodná pouze pro zvětšení prsou o cca 1 číslo, výraznějšího zvětšení objemu prsou není možné touto metodou dosáhnout.
  • Během prvního roku se určitá část tuku přesunutého do prsou vstřebá, proto je někdy potřeba aplikaci tuku po čase zopakovat.
  • Metodu nelze provést u extrémně štíhlých pacientek, kde není možno získat liposukcí tuk pro aplikaci do prsou. Také není vhodná pro pacientky, které chtějí zvětšení o více než jedno číslo prsou.
Specialisté Body kliniky

Specialista zákroku

Operační zákroky na klinice realizují zkušení certifikovaní plastičtí chirurgové, kteří si svou odbornost neustále rozšiřují o nejnovější poznatky z mezinárodních kongresů a sympozií. Silnou stránkou našich lékařů je vysoce profesionální a zároveň lidský přístup ke klientům.

Kompletní tým
Snadno k dokonalosti

Průvodce vaším zákrokem

Ceník zákroku

BodyChic na dotaz

Kompletní ceník všech zákroků

Proč právě u nás?

01

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

02

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

03

Lékařská péče po celou dobu vašeho pobytu na klinice

V rámci pooperační péče na klinice vám bude k dispozici lékař připravený okamžitě řešit jakýkoli zdravotní problém.

04

Nepřehlížíme rizika

Vaše bezpečí a spokojenost jsou našimi prioritami. Za součát bezchybné komplexní péče považujme používání ověřených a kvalitních zdravotnických prostředků a materiálů.

Další důvody

Přemýšlíte o zákroku?
Objednejte se na konzultaci se zkušeným lékařem.

+420 549 213 660
+420 604 525 035
Volejte
+420 549 213 660
+420 604 525 035

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište

Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Podrobné informace zde

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.