Omlazení obličeje
výplněmi

Potřebujete vyhladit vrásky na čele, kolem očí, rtů a nebo jinde na obličeji, či krku? Chcete povzbudit sebevědomí a vypadat mladistvěji? Máme vynikající zkušenosti s ošetřením vysoce kvalitními dermálními výplněmi i aplikací vlastního tuku. Vyzkoušela jste již některou z těchto osvědčených a vyhledávaných metod?

Vyhlazení vrásek výplňovými materiály

Existuje celá řada materiálů, které lze k vyhlazení vrásek či doplnění objemu využít (například vlastní tuk, kyselina hyaluronová, dermální výplně na bázi polyethylenglykolu, kolagen, silikon a další). Celosvětovým trendem dnešní doby jsou materiály dočasné. Odborně řečeno biodegradabilní, tedy takové, které organismus odbourá v průběhu jednoho roku.

Na Body klinice vám nabídneme kromě aplikace vašeho vlastního tuku biodegradabilní /tělem přirozeně odbouratelné/ dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Vynikající zkušenosti máme s renomovanými výrobci Restylane nebo Laboratories TEOXANE - s řadou výrobků Teosyal.

Kromě vyhlazení vrásek jsou dermální výplně vhodné k doplnění objemu rtů, zvýraznění lícních kostí, lehkému vypnutí poklesu kůže obličeje či dekoltu, omlazení rukou a biorevitalizaci pleti. Toho lze využít i pro úpravu vzhledu jizev po úrazech i po akné.

Výhody korekce vrásek výplněmi

  • Velkou výhodou použití dermálních výplní je okamžitý efekt zákroku. Budete překvapeni, jak mladistvě můžete vypadat. Výraz vaší tváře se nepřehlédnutelně zjemní.
  • Nejste si jistá výsledným efektem? Nebojte se a zkuste některou z výplní s dočasným efektem /vlastní tuk, kyselina hyaluronová/.
  • Ošetření je ambulantní a téměř bezbolestné. Ihned po zákroku se můžete vrátit ke svým běžným denním aktivitám.
  • Při použití tuku či kyseliny hyaluronové šetříte svůj organismus, protože mu dodáváte látky tělu vlastní, přirozeně odbouratelné.
Osvědčená metoda
Okamžitý efekt
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
Cena zákroku na dotaz

Přemýšlíte o vyhlazení vrásek a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Metody

Vyhlazení vrásek vlastním tukem

Vyhlazení vrásek vlastním tukem

Možná budete zaskočeni, ale výplně, které jsou tělu vlastní, se používají v medicíně více než 100 let. Mají minimálně dvě nesporné výhody. Především váš dobrý pocit, že nevpravujete do těla žádný cizorodý materiál. Další velkou výhodou je nulová pravděpodobnost alergické reakce. Právě z těchto důvodů prožívá metoda aplikace vlastního tuku velkou renesanci. Obliba této metody nejen ke zvětšení prsou, ale i pro operace obličeje je stále větší.

Vlastní tuk můžete využít jako výplňový materiál k vyhlazení hlubokých vrásek (nosolícní, v oblasti mezi obočími), ale také k výplni rtů a k tzv. volumetrickému omlazení obličeje. Vzhledem ke své hustotě a velikosti tukových zrn není vhodný ke korekci drobnějších vrásek.

Mezi výhody použití tuku patří jeho bezpečnost a poměrně dlouhodobý efekt v místě aplikace. Nevýhodou je nutnost odběru většího množství tuku v jiném místě. Doplňované místo se musí zpočátku předimenzovat, protože část tuku se posléze vstřebá. Počítejte s tím, že v prvních dnech po aplikaci bývá vzhled nepřirozený. Žádný strach, jde o přechodný stav, který pomine.

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové dnes tvoří zlatý standard výplní. Co je to vlastně kyselina hyaluronová? V těle tvoří část prostoru mezi buňkami a je obsažena také v kloubech nebo v očích. V kůži a podkoží na sebe váže velké množství vody, a proto je spoluzodpovědná za její pružnost a plnost.

Dermální výplně s kyselinou hyaluronovou mohou velmi vzácně vyvolat lehké alergické reakce. Obecně platí, čím čistější dermální výplň s kyselinou hyaluronovou bude, tím menší je šance na jakoukoli nežádoucí reakci. Kyselina hyaluronová je v těle postupně odbourávána. Podobně jako u tuku je účinek dočasný.Pro medicínské účely je kyselina hyaluronová, tato nízkomolekulární látka, získávána laboratorně.

Průběh zákroku

  1. Před aplikací dermálních výplní není potřeba žádná speciální příprava.
  2. Celý ambulantní výkon trvá 10 až 20 minut. A co se bude dít?
  3. Pokud se obáváte bolesti, můžeme ošetřovanou oblast mírně znecitlivit krémem Emla asi půl hodiny před výkonem anebo lokální anestézií tenkou jehlou. Ošetření je pak pro vás více komfortní.
  4. Po dezinfekci kůže vám do vybrané oblasti aplikujeme dermální výplň speciální tenkou jehlou anebo kanylkou o průměru zlomku milimetru.
  5. Zpravidla provádíme více vpichů. Po ošetření můžete mít přechodně zarudlou kůži, s pocitem pálení a lehkým otokem. Při hlubších injekcích se vám mohou objevit drobné modřinky.

Rekonvalescence

Po aplikaci si ošetřené oblasti minimálně 6 hodin nemasírujte ani nijak neošetřujte.

Pro maximální efekt se vyhněte pobytu ve velmi teplém nebo naopak velmi chladném prostředí, větší fyzické zátěži a slunění.

Na kontrolu přijďte do naší ambulance podle dohody, zpravidla to bývá po 1-3 týdnech.

Možná rizika vyhlazení vrásek výplňovými materiály

Výjimečně lze po aplikaci pozorovat přechodné zarudnutí, otok, modřinky, bolest po dobu 2-3 dní.

S odstupem několika dní se může objevit zatvrdnutí, v případě aplikace do párové oblasti drobná asymetrie.

Jestliže některé z těchto jevů přetrvávají déle, je jistě na místě kontrola.

Látka by neměla být aplikována při známkách přecitlivělosti na preparát, při poruše imunity, v těhotenství a při kojení. Dále nesmí být aplikována do zanícených míst, v místě čerstvého výsevu oparu a nesmí být kombinovaná současně s chemickým peelingem nebo laserovou rejuvenací (omlazením).

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište