Mezoterapie

Projasněná pleť, vyhlazené vrásky a mladistvější vzhled. Řeč je o hlavních přínosech mezoterapie. Název této regenerační omlazující metody je odvozen od střední vrstvy kůže tzv. mezodermu, do kterého lékař injekčně aplikuje kyselinu hyaluronovou. Právě v hlubších vrstvách kůže můžeme efektivně redukovat vznik vrásek a zajistit vnitřní výživu pleti, která je tak důležitá.

V těle se kyselina hyaluronová běžně vyskytuje a zjišťuje především hydrataci kůže, s věkem se však její množství snižuje. Mezoterapie zajistí rehydrataci a nastartuje přirozenou regeneraci kůže. Touto ověřenou metodou vám můžeme ošetřit pleť obličeje - tváře, čelo, bradu, ale i krk, dekolt nebo hřbety rukou.

Pro největší efekt doporučujeme absolvovat čtyři sezení (ideálně 3x po jednom a následně po půl roce od předešlého ošetření).

Výhody mezoterapie

  • Bezesporu je největší výhodou téměř okamžitý omlazující efekt. Do měsíce máte kůži  projasněnou, vypnutější a vrásky vyhlazenější.
  • Po absolvování kúry je efekt dlouhodobý. Omlazení vaší pokožky je viditelné ještě minimálně rok.
  • Jedná se o pečující ošetření, které zlepší skutečnou kvalitu pleti. Pleť bude lépe připravena na zátěžová období (v létě působení UV záření, v zimě mrazy a teplotní výkyvy).
Okamžitý efekt
Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD 4.900 Kč

Přemýšlíte o mezoterapii a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Průběh zákroku

  1. Na Body klinice plastické chirurgie využíváme při mezoterapii Restylane Skinbooster Vital. Tato látka je určena pro použití do střední kůže. Restylane je značkou, jejíž produkty jsou dlouhodobě prověřené v klinických studiích a schválené FDA.
  2. Ošetření je ambulantní, takřka bezbolestné a ihned po ošetření se můžete vrátit ke svému běžnému programu.U citlivějších klientů je možno použít znecitlivující krém Emla.
  3. Po asi půl hodině lékař injekčně na určenou vydezinfikovanou plochu aplikuje  kyselinu hyaluronovou. Vlastní ošetření je velmi rychlé. Zabere podle rozsahu ošetřované plochy 10–20 minut.

 

Rekonvalescence

Bezprostředně po zákroku a několik následujících několik dnů nechoďte v žádném případě na sluníčko a důsledně vynechte i solárium.

Používejte krémy s vysokým ochranným faktorem (nejméně 30, lépe 50). Na kontrolu přijdete do naší ambulance podle domluvy, zhruba za 14 dnů až 3 týdny.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Možná rizika mezoterapie

Mohou se objevit modřinky, případně otok ošetřené oblasti. Vše, ale mizí v krátké době po ošetření.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište