Laserové ošetření

Trápí vás vrásky nebo nadměrná pigmentace pleti? Chcete dopřát své pleti šetrné a zároveň co nejúčinnější ošetření? Pomůžeme vám. Máme vynikající zkušenosti se speciálním CO2 frakčním laserem, který patří k  nejúčinnější generaci laserů určených k odstranění projevů stárnutí a ošetření jizev.

Jak ošetření laserem funguje? Laserový paprsek je rozštěpen do mnoha tenčích. Kůže je tak ošetřena v mikrobodech a navíc pouze na povrchu. Hluboké vrstvy kůže zůstávají nedotčeny a hojení je rychlejší než u agresivnějších metod s obdobným účinkem (například chemický peeling). S minimálním rizikem dosáhnete maximálního efektu, bez ohledu na váš věk.

Po ošetření laserem můžete počítat s vyhlazením pleti, zjemněním textury, sjednocením její barvy a jemným vypnutím kůže (lehký liftingový efekt). Vaše pokožka získá zpět mladistvý vzhled.

Ošetření laserem je vhodné pro

 • odstranění jizev po akné
 • úpravu keloidních jizev
 • úpravu rozšířených pórů a mastnoty pleti
 • vyhlazení vrásek
 • odstranění pigmentových skvrn
 • odstranění kožních výrůstků, bradavic a některých typů znamének
 • vyhlazení pleti a sjednocení její barvy
 • mírný liftingový efekt s omlazením pleti
 • zlepšení nehojícího se akné, nikoli však v aktivním stavu
 • zlepšení vzhledu jizev po akné

Laser můžeme použít k ošetření celého obličeje včetně očních víček, dále na oblast krku, dekoltu, hřbetů rukou, ale i jiných částí těla.

Mimořádného efektu docílíte kombinací operace víček a laseru. Stejně účinné je ošetření obličeje laserem po faceliftingu. Umocněním efektu budete překvapeni.

Výhody ošetření pleti laserem

 • Největší předností je dlouhodobý efekt. Po ošetření pleti laserem vaše pleť omládne.
  Celý zákrok je ambulantní a téměř bezbolestný.
 • Hospitalizace odpadá, ale počítejte s několika dny případné absence v práci. Týdenní domácí ošetření urychlí zmizení otoku, zarudnutí pokožky a její zvýšené citlivosti.
 • Chcete-li efekt maximálně prodloužit, pečujte o sebe. Dodržujte pitný režim, vydatně spěte a omezte kouření.
Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD 1.100 Kč

Přemýšlíte o laserovém ošetření a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Reference

Petra, Brno, Česká republika

Milá paní doktorko Zimovčáková,
Byla jsem u Vás na odstranění jizev po akné. Než jsem Vás navštívila vyzkoušela jsem všechno možné a nic nezabralo dlouhých deset let! Až nyní jsem se rozhodla zkusit frakční laser a jsem výsledkem příjemně překvapená. Jsem moc ráda, že jsem to zkusila a že jsem byla zrovna u Vás. Jste moc milá, příjemná lékařka, která se dovede do pacienta vcítit a pomoci mu. Mohu Vás jen doporučit!

Celá reference

Průběh zákroku

 1. Před operací vám všechno pečlivě vysvětlíme. Napadne-li vás jakákoliv otázka, neváhejte a ptejte se.
 2. Vlastní zákrok provedeme ambulantně, v místním znecitlivění kůže pomocí krému Emla. Při odstranění kožních výrůstků vám píchneme anestetikum injekčně. Během ošetření laserem můžete pociťovat mírné pálení. Vše záleží na zvolené intenzitě laseru a vaší individuální citlivosti.
 3. Při omlazení pleti obvykle stačí jedno ošetření k nastartování pochodů remodelace a novotvorby kolagenu. Skvělou zprávou je, že tyto účinky přetrvávají minimálně další 3 měsíce. Po celou dobu probíhá postupné vypínání - lifting kůže. Vaše kůže je pružnější, zářivější a mladistvější.
 4. Komplexní a viditelný efekt omlazení vydrží přibližně jeden rok. Poté je vhodné zákrok opakovat. Při léčbě akné počítejte s větším počtem sezení.
 5. Celý zákrok trvá přibližně 15 - 45 minut, dle povahy zákroku a rozsahu ošetřované plochy.

Rekonvalescence

Těsně po zákroku bude vaše kůže červená a vytvoří se na ní drobné stroupky, které se během asi 7 dnů samovolně odloupají. Buďte trpěliví. A nikdy stroupky sami nestrhávejte!

Vaše pokožka bude po šetření laserem velmi suchá, proto ji několikrát denně důkladně promazávejte antibakteriálním hojivým krémem.

Po zákroku se vyhněte pobytu na přímém slunci a používejte ochranné krémy s vysokým UV filtrem. Zákrok si proto ideálně naplánujte na období, kdy je sluneční svit mírnější – podzim, zima, brzké jaro.

První kontrola vás čeká během jednoho měsíce od provedení zákroku.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Možná rizika laserového ošetření

Jedná se zejména o hyperpigmentace při nedodržení pokynů nevystavovat ošetřenou pleť slunci. Tento stav je dlouhodobý až trvalý.

U citlivějších klientů může dojít k mírnému zarudnutí kůže. Jedná se však o jev přechodný, který během několika dnů vymizí.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište