Plazmaterapie

Mezi nejmodernější omlazující metody patří v současné anti-aging medicíně právě plazma terapie. V čem spočívá? Tato metoda umožňuje vyhlazení vrásek, rozzáření pleti a celkové omlazení za využití regeneračních schopností vlastního těla. Samotný omlazující efekt v sobě skrývá krevní plazma.

Látky obsažené v krevní plazmě mají blahodárné účinky na obnovu pleti a výrazně zpomalují proces stárnutí pleti. Krevní plazma je bohatá na růstové  faktory a bílkoviny, které pokožku regenerují a probouzí v ní procesy omlazení.

Na Body klinice máme vynikající zkušenost s plazmaterapií obohacenou o kyselinu hylauronovou, která má vynikající hydratační schopnost a tím umocňuje omlazující efekt. Obličej se po ošetření zpevní, vrásky se vyhladí, vaše pleť se celkově projasní s viditelným efektem omlazení o několik let.

Výhody plazma terapie

  • Metoda využívá přirozeného regeneračního potenciálu vašeho vlastního těla.
  • Omlazující efekt je dlouhodobý a viditelný do měsíce po první aplikaci. 
  • Krátká doba ošetření (cca 20 až 30 min - dle rozsahu ošetřované oblasti).
  • Příznivá cena.
Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD 8.600 Kč

Přemýšlíte o plazmaterapii a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Průběh zákroku

  1. Po odběru malého množství krve se zkumavka s krví odstředí, aby se oddělila krevní plazma.
  2. Plazma obohacená kyselinou hyaluronovou se následně aplikuje jemnými vpichy pod vrásky nebo po celé tváři jako při mezoterapii.
  3. Pomůže vám vyhladit vrásky na čele či dekoltu, vylepšit vzhled hřbetů rukou nebo je účinným pomocníkem v procesech regenerace pokožky po různých zákrocích.

Specialista zákroku

Náš tým tvoří výhradně certifikovaní plastičtí chirurgové s bohatými, mnohaletými zkušenostmi. Jejich vysoce profesionální a současně lidský přístup je naší největší předností.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné
nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se Zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište