Chemický peeling

Chemický peeling spočívá v ošetření pleti chemickou cestou, většinou pomocí ovocných kyselin či jiných účinných látek, které naruší strukturu kůže, čímž dojde k obnovení postižených vrstev. Účinná látka může mít různou intenzitu, podle toho pak působí na povrchní, středně hluboké nebo hluboké vrstvy kůže.

Intenzivnější varianty chemického peelingu, které zasahují hlubší vrstvy vyžadují delší rekonvalescenci a přinášejí i vyšší procento komplikací. Proto jsou už dnes považovány za zastaralé, zbytečně agresivní a nahrazují je jiné metody.

Mnohem šetrnější metodou, která řeší problém s jizvičkami po akné, vráskami a kvalitou kůže, je ošetření speciálním frakčním laserem.

Osvědčená metoda
VYSOKÁ MÍRA SPOKOJENOSTI 98 %
CENA ZÁKROKU OD na dotaz

Přemýšlíte o chemickém peelingu a potřebujete poradit?

Zeptejte se našich zkušených odborníků v on-line poradně.

Proč právě u nás?

Tým špičkových plastických chirurgů

Náš lékařský tým tvoří ti nejlepší certifikovaní profesionálové. Máme cenné zkušenosti a vynikající reference.

Tisíce vydařených zákroků

Naši lékaři úspěšně operují již více než 20 let. Za tuto dobu pomohli tisícům pacientů.

Špičkové vybavení sálu

Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. To je důležité pro zdárný průběh operace i vaše bezpečí po zákroku.

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval


Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Rádi bychom Vás informovali o způsobu nakládání s osobními údaji, účelu a době jejich zpracovávání včetně kontaktních údajů správce. Všechny tyto informace jsou podrobně specifikovány: zde

Pište