Úpravy prsou

Body klinika se na plastické operace prsou specializuje. Osobnost MUDr. Pavla Holuši a jeho výjimečné znalosti a zkušenosti s plastikou prsů tuto specializaci do velké míry předurčily. Díky sdílení a předávání nabytých zkušeností je plastika prsů silnou doménou všech našich operatérů.

Lékaři Body kliniky realizují stovky plastických operací prsou ročně, díky svým zkušenostem nejsou zaskočeni neočekávanými komplikacemi a dokáží je účinně vyřešit. Špičková úroveň, profesionalita a lidský přístup jsou důvody, proč se právě do rukou plastických chirurgů z Body kliniky svěřila také řada celebrit.

Sledujeme trendy a desítky let sbíráme praktické zkušenosti. Na Body klinice pracujeme výhradně osvědčenými a bezpečnými metodami. Každá z nich má svá specifika a je vhodná pro různé typy žen. Nejvhodnější metodu vám pomůže vybrat plastický chirurg v rámci vaší konzultace.

Jakými zákroky vám můžeme pomoci?

Zvětšení prsou implantáty

Zvětšení prsou implantáty

Celosvětově patří k nejžádanějším estetickým zákrokům. Na Body klinice máme s tímto zákrokem bohaté zkušenosti. Aby byl estetický efekt dlouhodobě stálý, používáme k augmentaci luxusní implantáty Mentor.

Více o zvětšení prsou
Zvětšení prsou tukem

Zvětšení prsou tukem

Přemýšlíte nad zvětšením prsou a dáváte přednost přirozenosti? Chcete svému poprsí dodat objem, ale odrazuje vás nepřirozený vzhled či syntetický materiál?

Více o zvětšení prsou
Zmenšení prsou

Zmenšení prsou

Trápí vás těžká povislá prsa? Nelíbí se vám jejich tvar i umístění a vy zvažujete plastickou operaci?

Více o zmenšení prsou
Modelace prsou

Modelace prsou

Naprosto běžným jevem, který se nevyhýbá žádné ženě, je změna tvaru poprsí. K poklesu nebo ztrátě pevnosti prsou může docházet přirozeně věkem, při náhlém zhubnutí nebo následkem mateřství a kojení.

Více o modelaci prsou
Výměna prsních implantátů

Výměna prsních implantátů

Po augmentaci prsou implantáty mohou nastat situace, kdy je vhodné nebo i nutné silikonové prsní implantáty vyměnit. S tím by měla být srozuměna každá žena ještě před tím, než augmentaci podstoupí.

Více o výměně implantátů
Korekce asymetrie

Korekce asymetrie

Občas nám příroda nepřeje a vzhled prsou může komplikovat některá z vad, kterou není možné přirozeným způsobem ovlivnit.

Více o korekci asymetrie
Odstranění zatvrdnutí kapsuly

Odstranění zatvrdnutí kapsuly

Někdy může po operaci dojít k nahromadění jizevnaté tkáně v okolí prsního implantátu. Tuto komplikaci poznáte při pohmatu prsu, který se může zdát tvrdší a může změnit tvar.

Více o odstranění kapsuly
LipoRetouche

LipoRetouche

Bezchybného vzhledu poprsí můžete docílit i několik let po zvětšení prsou implantáty díky zákroku LipoRetouche.

Více o LipoRetouche

Přemýšlíte o zákroku?

Jaké dotazy píšete našim lékařům nejčastěji? Chcete se na cokoliv zeptat? Nestyďte se, jsme tu pro vás.

Objednejte se na konzultaci už dnes. Bude se Vám věnovat zkušený lékař a získáte tak cenné informace.

Potřebujete poradit? Zavolejte hned, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s formulací dotazu nebo přímo domluvíme schůzku s našimi lékaři.

Objednejte se na konzultaci

Bude se Vám věnovat zkušený lékař, získáte tak cenné informace.

Volejte

+420 549 213 660

a domluvte si konkrétní termín, který by vám vyhovoval

Pište